یادداشت
رییس جمعیت هلال احمر از ورود ۶ میلیون دز دیگر واکسن کرونا خبر داد و گفت: بیست‌وششمین محموله واکسن کرونا، امروز (پنجشنبه) در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
در یکی از روزهای سال اول مسئولیتم ، در دفترم میزبان معاون نظارت بانک مرکزی یکی از کشورهای بسیار معتبر اروپایی بودم و در خصوص همکاری های دوجانبه ، بسط و گسترش آن به تبادل نظر می پرداختیم.
گفتگو
بیماری کرونا در عین درد و رنجی که به ارمغان آورده، گویا دل‌ها را به یکدیگر نزدیک، قلب‌ها را مهربان‌تر و فاصله‌ها را کم‌تر کرده است، روزهای کرونایی در کنار قلب‌های مهربان قابل تحمل‌تر است و اکنون با رسیدن ایام محرم، عاشورا و تاسوعا، قلب‌های شکسته را به وضوح می‌توان در پشت ماسک‌ها دید و گریست.
‏مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:
علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.
رئیس پارک علم و فناوری قزوین گفت:
تنها راه نجات اقتصاد کشور حمایت از توسعه کسب و کارهای فناورانه و خلاق محور است.
قزوین دومین مقصد برگزاری رویداد «استان آپ» در کشور است که می تواند به شرکت های دانش بنیان در اجرای طرح های خلاقانه کمک کند.
گشایش های تازه برای صدور اسناد مالکیت در منطقه جره و بالاده کازرون با مشارکت بنیاد مسکن
کارگروه مشترک بنیاد مسکن، اداره ثبت اسناد و اداره اوقاف شهرستان کازرون برای صدور اسناد مالکیت در منطقه جره و بالاده این شهرستان برگزار شد ، در این نشست رویکردهای تازه ای برای شتاب بخشی به روند صدور اسناد مالکیت روستایی و شهری ارائه گردید.
بهره برداری از 145 واحد مسکونی طرح بهسازی در شهرستان کوهچنار با مشارکت بنیاد مسکن
با بهره برداری از 145 واحد مسکونی در قالب طرح بهسازی مسکن روستایی در شهرستان کوهچنار با مشارکت بنیاد مسکن توسعه روستایی و محرومیت زدایی دراین شهرستان وارد مرحله تازه ای شد.
برای سومین سال متوالی محقق شد؛
کسب رتبه برتر شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در جشنواره شهید رجایی
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برای سومین سال متوالی و در بین 53 دستگاه اجرایی، در بخش شاخص های عمومی، به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی معرفی شد.
پذیرش مقالات همکاران شرکت توزیع برق استان سمنان در کنفرانس های بین المللی
مقاله همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در کنفرانس های بین المللی شبکه های توزیع نیروی برق و فناوری و مدیریت انرژی مورد پذیرش واقع شد.
اجرای طرح بهسازی مسکن روستایی در فیروز آباد و بهره برداری از  297واحد مسکونی
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فیروز آباد از اجرای طرح بهسازی مسکن روستایی در این شهرستان و بهره برداری از 297 واحد مسکونی خبر داد و بیان داشت : این واحد های مسکونی با هزینه 249 میلیارد و 480 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
اعطای 80  میلیارد ریال کمک بلاعوض توسط بنیاد مسکن لارستان به مددجویان
امیر برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان از اعطای بیش از هشت میلیارد تومان در یکسال گذشته به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد و بیان داشت : 20 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لارستان با مشارکت بنیاد مسکن به بهره برداری رسید.
صعود پرستار بخش ICU کرونای بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل به قلل دماوند و سبلان
خانم کلثوم رحیمی پرستار بخش ICU کرونای بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل ضمن صعود به قلل دماوند و سبلان، از تلاشهای ایثارگرانه و شبانه روزی مدافعان سلامت قدردانی کرده و این صعود خود را تقدیم کادر درمان بخش کرونای بیمارستان کرد.
آسفالت خیابان گلستان یکم در شهرک ارغوان
آسفالت خیابان گلستان یکم در شهرک ارغوان ، با ۲۲۰ میلیون اعتبار اجرایی گردید
404 واحد مسکونی در قالب طرح بهسازی واحدهای مسکونی روستایی در جهرم به بهره برداری رسید
همزمان با هفته دولت بهره برداری از 404 واحد مسکونی در قالب طرح بهسازی واحدهای مسکونی روستایی در جهرم آغاز شد.