آخرین اخبار
کد خبر: ۵۱۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
استاندار هرمزگان:
استاندار هرمزگان گفت: ۷۳ پروژه با بیش از سه هزارو ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار به مناسبت هفته دولت در شهرستان حاجی‌آباد آماده بهره‌برداری شد.

به گزارش شروع آنلاین، فریدون همتی پنجشنبه شب شب پس از افتتاح های طرحهای عمرانی دراین شهرستان افزود:بخشی ازاین طرحها پس از تکمیل به تدریج در شهریورماه به بهره برداری رسید که ازجمله آنها فضای آموزشی و جایگاه سوخت بود.

وی با تاکید بر لزوم تلاش، جدیت و پیگیری بیشتر در راستای تکمیل پروژه‌های در حال اجرا در شهرستان حاجی‌آباد، ادامه داد: با اولویت بندی پروژه‌های مهم و تاثیرگذار در ارتقای شاخص‌های اقتصادی، اشتغال و زیرساختی، باید در راستای تسریع در تکمیل این طرح‌ها که تحولات خوبی را ایجاد خواهند کرد، تلاش شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به اقدام صورت گرفته در بخش احمدی شهرستان حاجی‌آباد، اظهار داشت: یکی از این کارهای خوب توسط بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان، آموزش بسته‌بندی محصولات کشاورزی به کشاورزان این بخش بوده که موجب افزایش کیفیت محصولات کشاورزی شده است لذا باید در همه مناطق استان، با ترویج چنین آموزش هایی در راستای تکمیل زنجیره ارزش تولید محصولات کشاورزی تلاش شود.

همتی یاد آور شد: این اقدام ها موجب پشتیبانی از بخش کشاورزی و افزایش کیفیت محصولات کشاورزی می‌شود و باید تلاش بیشتری صورت گیرد تا دامنه آموزش ها برای روستائیان به ویژه کشاورزان افزایش یابد و با استفاده از روش های جدید، کار کنند و افزایش تولید، بازاریابی مناسب محصولات کشاورزی و افزایش درآمدزایی برای کشاورزان از دیگر تاثیرات مطلوب این آموزش ها در بخش کشاورزی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: