آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : مراحل پایانی تحویل روستای رازی بخش قطور در حال انجام است و بعد از نصب انشعابات آب این روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب خوی قرار خواهد گرفت .

به گزارش شروع آنلاین، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، یداله سلطانی افزود : با تکمیل و احداث 7 کیلومتر شبکه توزیع ، اجرای یک کیلومتر خط انتقال آب ، تعمیر و حصار کشی مخزن 100 متر مکعبی ، احداث اتاقک کلر زنی و و همچنین بهسازی چشمه های موجود این روستا در فاز اول  که قبلا از خدمات شرکت آب و فاضلاب محرم بود بزودی تحت پوشش خدمات این شرکت خواهد آمد .
وی افزود : با انجام این عملیات در حال حاضر نیاز آبی این روستا در کوتاه مدت تامین خواهد شد و با اجرای عملیات اجرائی فاز دوم این روستا مشکلی بابت تامین آب در دراز مدت نخواهد داشت .
سلطانی عملیات فاز دوم را شامل حفر و تجیهز یک حلقه چاه ، احداث مخزن 40 متر مکعبی و اجرای خط انتقال بطول  2.5 کیلومتر اعلام کرد.
مدیر عامل شرکت خاطر نشان کرد: هم اکنون مهمترین مشکل آب آشامیدنی در روستا‌ها فرسودگی تاسیسات و پایدار نبودن منابع تامین آب، وجود انشعابات غیر مجاز و بالا بودن مصرف آب از الگوی مصرف می‌باشد که شرکت آب و فاضلاب با عزمی راسخ در صدد حل این مشکلات است.
سلطانی تصریح کرد: 124 روستا در شهرستان خوی تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار داشته و تحت پوشش قرار گیری روستا‌های دیگر، اولویت نخست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  می‌باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: