کد خبر: ۴۸۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدير عامل شركت آب و فاضلاب استان مركزي در ديدار با مدير وكارشناسان دفتر روابط عمومي:
همزمان با 27 ارديبهشت ماه ، مهندس يوسف عرفاني مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان مركزي ضمن ديدار و گفتگو با مدير وكارشناسان دفتر روابط عمومي ، از زحمات آنان تجليل نمود.

 به گزارش شروع آنلاین، به نقل از روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان مركزي ، در اين ديدار كه در روز دوشنبه 27 ارديبهشت ماه مصادف با روز ملي روابط عمومي و ارتباطات برگزار شد مهندس يوسف عرفاني نسب مديرعامل اين شركت طي سخناني اظهار داشت : علي رغم شرايط بسيار سخت اقتصادي در شركت آب و فاضلاب ، نگذاشتيم مشتركين ما از اين شرايط بد اقتصادي رنج ببرند و اين كار روابط عمومي است كه با اطلاع رساني خوب و موثر خدمات اين شركت را منعكس نمايد.

وي در بخش ديگري از سخنانشان روابط عمومي را بازوي مهم مديريت چه در داخل سازمان و چه در خارج از سازمان عنوان نمود و اظهار كرد : امروزه نقش روابط عمومي در اطلاع رساني به موقع، پاسخگويي و همكاري و تعامل سازنده با رسانه ها بسيار موثر و سازنده مي باشد و اين امر سبب ايجاد همبستگي اجتماعي، تقويت ارتباطات درون و برون سازماني و تجميع ظرفيت ها، امكانات و منابع براي خدمات دهي به مردم خواهد شد.

      در ابتداي اين جلسه زهرا طراوتي فكور مدير دفتر روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب استان مركزي ضمن گراميداشت روز ملي روابط عمومي و ارتباطات و همچنين  قدرداني از حمايت هاي مدير عامل شركت از فعاليت ها و اقدامات دفترروابط عمومي و تلاش هاي همكاران دفتر روابط عمومي  ، اظهار داشت: روابط عمومي حرفه ايست كه دارنده آن بايستي به علم ، فن و هنر تسلط داشته باشد و با استفاده از ظرفيت هاي رسانه اي وتبليغاتي پل ارتباطي بين سازمان با مخاطبين ايجاد نمايد.

   در پايان اين جلسه مهندس يوسف عرفاني نسب مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان مركزي با اهداء لوح سپاس از زحمات كارشناسان دفتر روابط عمومي قدرداني نمود
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: