کد خبر: ۴۸۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری:
استاندار البرز اعلام که با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری چهار طرح تولیدی و صنعتی روز پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه در منطقه ویژه اقتصادی پیام بهره برداری می رسد.
به گزارش شروع آنلاین،به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با اعلام این خبر افزود: روز پنجشنبه، بیست و سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ این طرح های مهم با حضور دکتر روحانی رئیس جمهوری بهره‌برداری می رسند.

وی ادامه داد: این چهار طرح در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و ایمپلنت های فیزیوتراپی، تجهیزات مورد نیاز لوازم خانگی، تولید انرژی برق و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

شهبازی با بیان اینکه اقدام در جهت تحقق شعار سال براساس منویات مقام معظم رهبری ضرورت دارد، گفت: برای راه اندازی این تعداد واحد تولیدی بیش از 350 میلیارد تومان از اعتبارات بخش خصوصی هزینه شده و با بهره برداری از آنها بستر اشتغال ۱۲۵ نفر به صورت مستقیم فراهم می شود.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می شود.

 فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می کند ضمن اینکه تاکنون حدود ۷۰ واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: