آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۷۴
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
طرح پايش هاي دوره اي محسوس و نامحسوس انشعابات آب با هدف نظارت بر انطباق مصرف آب با کاربری های تعیین شده و استفاده متناسب از ظرفيت مشخص شده، بادر شرکت آب و فاضلاب خوی اجراخواهد شد.
به گزارش شروع آنلاین،به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت از نظارت دقیق و سخت گیرانه بر مصرف آب در کاربری های مختلف خبر داد. 
جواد ولیزادگان گفت: طرح پايش هاي دوره اي محسوس و نامحسوس انشعابات آب با هدف نظارت بر انطباق مصرف آب با کاربری های تعیین شده و استفاده متناسب از ظرفيت مشخص شده، از نیمه اردیبهشت ماه سالجاری اجرا خواهد شد. 
وی با بیان این که این طرح به منظور صيانت از حقوق شهروندان عملیاتی می شود، اظهارداشت: لازم است مشتركين، آب شبكه توزيع را فقط مطابق با كاربري مجاز تعريف شده مصرف کنند در غير اين صورت بر اساس ضوابط و اختيارات قانوني موجود، با متخلفان برخورد می شود. 
وی با تاكيد بر اين نكته كه مصرف آب در هر نوع كاربري به غير از كاربري تعريف شده در قرارداد واگذاري انشعاب آب ممنوع است، بیان داشت: نه تنها استفاده از آب شرب براي مواردي همچون ساخت و ساز، غيرمجاز است، بلکه نمی توان از آب كاربري هاي خانگي براي مصارف غيرخانگي نظير اماكن تجاري نیز استفاده کرد و انجام این کار خلاف قانون است. 
ولیزادگان ادامه داد: در مواردي كه واگذاري انشعاب به كاربري هاي غيرمسكوني انجام شود، ظرفيت تخصيص يافته فقط در حد تامين آب شرب و بهداشت كاركنان آن مجموعه خواهد بود و شركت آب و فاضلاب تعهدي در خصوص تامين آب در مصارف غير از شرب و بهداشت ندارد.
معاون خدمات مشتركين و درآمد شرکت در بخش ديگري از سخنان خود افزود: در سال گذشته همه گيري و شيوع ويروس كوييد 19 و الزام به رعايت بيشتر نكات بهداشتي از جمله شستشوي مكرر دست ها باعث شد تا متوسط مصرف آب شهرستان خوی شیب صعودی به خود بگیرد.
وی در پايان با اشاره به شرايط خاص تابستان پيش رو، از مشتركين این شرکت تقاضا كرد همچون گذشته با بهينه سازي و مديريت مصرف، با خدمتگزاران خود در شركت آب و فاضلاب خوی در مديريت بحران كم آبي تابستان 1400 همكاري تنگاتنگ داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: