آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از استمرار تلاش‌ها و اقدامات ویژه آبفای شهرستان خوی در ارتقای کمیت و کیفیت آب روستاهای شهرستان خبر داد.
به گزارش شروع آنلاین،به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، ابراهیم اصغرنژاد گفت: از زمان یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستائی از روز نخست تحویل‌گیری تا به امروز با وجود مشکلات و کمبودهای شدید زیرساختی، تاسیساتی و منابع، تلاش‌ها و اقدامات ویژه‌ای برای ارتقای کمی و کیفی آب این روستاها از سوی شرکت آب و فاضلاب خوی انجام شده است. 
اصغرنژاد اظهار داشت : اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی اقدامی هدفمند و رو به جلو بود که در همین مدت نیز بسیاری از مشکل آب‌رسانی در روستاها را برطرف کرده است.
وی به اقدامات انجام‌شده در این زمینه اشاره کرد و افزود: اقداماتی که در این مدت انجام شده شامل  بازسازی شبکه و چاه‌های تامین‌کننده آب ، توسعه شبکه آب ، حفر چاه و ... در روستاهای شهرستان می باشد.
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت  خاطر نشان کرد :با یکپارچه سازی این شرکت‌ها و هم افزایی امکانات و خدمات شاهد تحولی در عرصه ارائه خدمات و تامین امکانات برای خدمات رسانی هرچه بیشتر به مشترکان آب شهری و روستایی هستیم.
لازم به توضیح است که شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی به بیش از  120 هزار  مشترک آب شهری و روستائی خدمات‌رسانی می‌کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: