آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بين المللي پيام با اشاره به استقرار تنها دارنده مجوز اتوبوس آمبولانس از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این منطقه گفت: این شرکت سالیانه ظرفیت تولید یک هزار اتاقک آمبولانس را دارد که قسمت عمده ای از نیاز کشور را در این بخش تامین می کند.
                              
به گزارش شروع آنلاین،به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فروگاه بین المللی پیام نادرثناگو مطلق افزود: این شرکت بزرگ ترین قرارداد با وزارتخانه های بهداشت، دفاع و سازمان هلال احمر برای فعالیت در این بخش را دارد که علاوه بر تولید قابلیت طراحی و پیاده سازی این اتاقک ها را نیز دارند.
 
وی با بیان اینکه این واحد تولیدی تنها تولید کننده تجهیزات اورژانس نظیر برانکارد، کیت های امداد و نجات و ساکشن های آمبولانسی است اظهار داشت: این شرکت تنها دارنده مجوز تولید اتوبوس آمبولانس از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر می باشد.
ثناگو مطلق با بیان اینکه اقداماتی با هدف توسعه فعالیت های چنین واحدهای تولیدی و صنعتی در منطقه در حال انجام است گفت: این شرکت توانایی تولید هر گونه کاربری سیار در حوزه پزشکی را دارد که مجموعه فعالیت های انجام شده در این شرکت موجب شده تا در بخش هایی از جمله تولید اتاقک آمبولانس در حال رسیدن به خودکفایی باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: