آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
خدمتی دیگر از شهرداری كمالشهر:
خط یک جمع آوری آبهای سطحی در منطقه خرمدشت که فاز آخر آن ازاسفندماه سال گذشته(1399)آغاز شده بود ، درحال تکمیل و تا اردیبهشت ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید که با تکمیل این پروژه، مطالبه چندین ساله ساکنین خرمدشت و بلوار شهید بهشتی محقق خواهد شد.
به گزارش شروع آنلاین،به نقل از مهندس ناصری مقبل ضمن اعلام این خبر افزود: آب گرفتگی در منطقه خرمدشت باعث آلودگی و ایجاد وضعیت بصری بسیار نامطلوبی شده بود که همین امر نارضایتی شهروندان را بدنبال داشت که سعی کردیم در کوتاهترین زمان با انجام اقدامات عاجل و لازم این مشکل را مرتفع نمائیم.

وی در خصوص پروژه هدایت و ساماندهی آبهای سطحی در خرمدشت افزود: در جهت ساماندهی و جمع آوری آبهای سطحی منطقه از آغاز پروژه تا کنون ، هزینه ای بالغ بر    90/000/000/000ریال(نه میلیارد تومان) شامل مطالعات سطح شهر ، هزینه خرید و اجرا و نظارت ، برای این پروژه هزینه شده است.

وی ادامه داد: این پروژه در آینده ای بسیار نزدیک به اتمام رسیده و شهروندان محترم شاهد بهبود وضعیت آبهای سطحی در منطقه جنوبی این شهرک خواهند بود.

مهندس ناصری مقبل در خاتمه خاطر نشان کرد : ما با افتخار به عنوان خادمان مردم شریف و صبور کمالشهر در مدیریت شهری شهرداری همواره بر اصل خدمت صادقانه پایبند هستیم و سعی داریم با همه موانع پیش رو از جمله موانع و مشکلات مالی موجود ، در رفع مشکلات رفاهی و عمرانی مردم کوشا باشیم و از هیچ تلاشی در تأمین رفاه این مردم قدرشناس کوتاهی نکنیم چرا که این مردم بارها به اثبات رساندند که لایق بهترین ها هستند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: