آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال 1400 را محقق کند و باعث رونق بیش از پیش تولید شود.
به گزارش شروع آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: شعار هر سال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سندی راهبردی برای کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم فهیم ایران ترسیم می شود، در واقع پیشران مسائل عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است که نتیجه آن در پایان هر سال ایرانی توانمندتر و عزتمندتر از گذشته است.
وی اظهار داشت: تولید که وجود داشته باشد اشتغال به وجود می‌آید و توجه کافی به تولید موجب بهبود رفاه اجتماعی در ابعاد گوناگون آن خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: قطعا  پشتیبانی از تولید و رفع موانع و مشکلات در این راه، مهمترین اولویت کاری مسؤولان در سال ۱۴۰۰ است .
جهاندیده گفت: تسهیل‌گری در امر ایجاد بنگاه‌های اقتصادی خصوصی و تعاونی، مانع زدایی از روند تولید و کارآفرینی و سهولت در اجرای قوانین و مقررات حاکم بر کار و تولید و توجه جدی به رفع موانع از پیش پای تولیدکنندگان و کارآفرینان و سرمایه گذاران همواره مورد تاکید مجموعه دستگاه های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان قرار دارد.
وی از رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید خبر داد و افزود: در سال 1399 ، 26 بنگاه اقتصادی مشکل دار در سطح استان با استفاده از ظرفیت کارگروه تخصصی اشتغال و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مورد حمایت قرار گرفتند و این روند با توان و جدیت بیشتری در سال 1400 نیز ادامه خواهد داشت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: