آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شرکت مگاموتور با حضور درپانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، از مجموعه هاي دانش بنيان و دانشگاهي براي حضور و همكاري با اين مجموعه دعوت كرد.


به گزارش شروع آنلاین به نقل از سايپا نيوز، پانزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو فرصتي را ايجاد كرده است تا شرکت مگاموتور به عنوان تولید کننده قوای محرکه گروه خودروسازی سایپا بتواند به صورت مستقيم با سازندگان داخلی، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز دانشگاهی صحبت كند.
بر اين اساس، شركت مگاموتور از تمام فعالان صنعت خودرو در مجموعه هاي دانش بنيان و دانشگاهي دعوت مي كند كه براي تعامل بيشتر در غرفه اين شركت حضور پيدا كنند تا با شناسايي سازندگان داخلي و پتانسيل هاي كه در كشور وجود دارد به سمت  توسعه و تعمیق ساخت داخل گام هاي محكم تري برداشته شود.
جهت تسهیل و تسریع در اجرا و تبیین سیاست ها و برنامه های مگاموتور در حوزه ساخت داخل، مدیران ارشد در حوزه های مهندسی، پژوهش، تامین و کارشناسان در غرفه مگاموتور در پانزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو، حضور مستمر دارند.
شرکت های فعال و علاقمند ساخت داخل، با حضور در غرفه مگاموتور مي توانند با جدیدترین محصولات اين مجموعه آشنا  شوند و در جریان داخلی سازی قطعات مورد نياز قرار گیرند.
از پروژه هايی که با همکاری شرکت مگاموتور و سازندگان داخلی در حال ساخت است می توان به ساخت  ECU، کاسه نمد ها، پلوس تیبا، سنسور اکسیژن، قطعات گیربکس تیبا، ایموبلایزر، دنده برنجی توپی گیربکس شاهین و مدولاتور اشاره كرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: