آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
همزمان با حضور در نمایشگاه قطعات خودرو اعلام شد:
مجموعه کمک فنر ایندامین سایپا، با كمك مهندسان و متخصصان خود موفق به حذف ۱۲ قطعه کلیدی وارداتی مورد مصرف در محصولات تولیدی خود شد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل ازسايپا نيوز، شركت کمک فنر ایندامین سایپا با توجه به شديدترين تحريم ها و محدوديت در تامين قطعات مورد نياز، تمركز خود را بر داخلي سازي قطعات گذاشت و ۴۳ پروژه را در دو فاز برای این فرآیند تعریف كرد.
بر اين اساس از ابتدای شروع این پروژه (اول شهریورماه) و در فاز نخست، ۱۴ پروژه در مرحله قالب سازي و تامين مواد اوليه، ۶ پروژه در مرحله توليد نمونه، ۴ پروژه در فاز سري صفر و مميزي همزمان سري صفر و ۱۲ پروژه در مرحله توليد انبوه قرار گرفته است.
مجموعه کمک فنر ایندامین سایپا توانست، در پایان فاز اول پروژه داخلي سازي، ماهیانه حدود ۱۸ درصد کاهش ارزبری را رقم بزند و برای فاز دوم اين عدد در حدود ۲۶ درصد پيش بيني شده است. در اين ميان در پايان پروژه داخلي سازي ميزان صرفه جويي ارزي به ۴۴ درصد می‌رسد.
بر اين اساس مي توان كاهش ارزبري صورت گرفته را صرف سرمايه گذاري و توسعه محصول كرد.
با توجه ﺑﻪ چالش هاي به وجود آمده در ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﺎرﺟﯽ به جهت تحریم‌های ظالمانه، تمرکز بر داخلی‌سازی این قطعات به عنوان حیاتی ترین فعالیت شرکت ایندامین مطرح شد.
شرکت کمک فنر ایندامین به همراه تعدادی دیگر از شرکت های زنجیره تامین گروه خودروسازی سایپا در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی، قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور یافته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: