آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۰۱۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قول مساعدت نایب رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سیستم هوانوردی :
امیرحسین قاضی‌زاده نایب ‌رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدیداز شرکت هلیکوپتری ایران در جمع پرسنل و مدیران این مجموعه با تأکید بر اینکه بزرگ‌ترین سرمایه کشور نیروی انسانی است، گفت: از همین رو باید اذعان کرد که ایران کشور ثروتمندی است.
وی بابیان اینکه جریان سلطه به دنبال بستن درهای دنیا بر روی کشورمان است خطاب به کارکنان شرکت هلیکوپتری ایران گفت: یکی از وظایف ما پیدا کردن قهرمانانی همچون شماست تا به شما خدا قوت بگوییم و حامیان خوبی برای کاهش زحمات و مشکلات شما باشیم.
قاضی‌زاده هاشمی افزود: امروز جماعتی با کت‌وشلوار اما با همان تفکر وحشی نظیر چنگیز، هیتلر و صدام که تاریخ جنایات آن‌ها را ثبت کرده است، با ابزار پول و سلاح به دنبال سلطه‌جویی هستند.
وی بابیان اینکه شما عاملان مقاومت و سرداران ارائه خدمات انسانی به ضعیف‌ترین و محروم‌ترین مردم هستید و باید در مسیر خود استوار باشید، تصریح کرد: زحمات شما در این شرکت در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که دسترسی به خدمات اولیه بهداشتی و پزشکی ندارد از همین رو اقدامات شما از ارزش والایی برخوردار است.
نائب رئیس مجلس اظهار کرد: امیدوارم به‌زودی در این مسیر به پیشرفت دست‌یافته و از تعمیر هلی‌کوپتر به ساخت آن رسیده و زنجیره ساخت هلیکوپتر سبک در کشور را که قرار است به مردم خدمات انسانی و اورژانسی ارائه کند راه‌اندازی کنید؛ اقدامی که قطعاً باعث ناامیدی دشمنان می‌شود.
 همچنین کاپیتان سهیل قیاسی مدیرعامل شرکت هلیکوپتری ایران با اشاره به تشدید تحریم‌های ظالمانه غرب علیه مردم ایران گفت: یکی از اهداف دشمن تحریم صنعت هوانوردی کشور است و در این زمینه هیچ حقی برای ما قائل نیستند.
وی ادامه داد: دستان پرتوان جوانان کشورمان در این مجموعه خدماتی را  ارائه می‌دهد که در حال حاضر در انحصار کشورهای آمریکا، استرالیا و کانادا است.
قیاسی در پایان خواستار مساعدت نمایندگان مجلس و دولت به سیستم هوانوردی شد.

کریمی : دغدغه‌های مالیاتی شرکت هلیکوپتری ایران را بررسی می‌کنیم

همچنین در جریان این بازدید؛ علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان و مدیران این شرکت، گفت: صنعت هوانوردی برای کشور جایگاه برجسته و مهمی دارد که حضور نایب‌رئیس اول مجلس در این پایگاه پروازی تا حدودی بیانگر این موضوع است.
کریمی بابیان اینکه مجلس شورای اسلامی قطعاً از تمام ظرفیت‌های خود برای حمایت و تقویت صنعت هوانوردی استفاده می‌کند گفت: عملکرد مثبت شرکت هلیکوپتری ایران در ارائه خدمات به مناطق محروم و کم برخوردار و صعب‌العبور قابل‌تقدیر است.
نماینده مردم بابل همچنین با اشاره به موضوع اخذ مالیات از خدمات اورژانس هوایی کشور تصریح کرد: به‌زودی در کمیسیون‌های تخصصی دغدغه‌های مالیاتی شرکت هلیکوپتری ایران را بررسی می‌کنیم.
وی افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس آمادگی دارد تا به‌عنوان حلقه واسط ارتباطات این مجموعه را با شرکت‌های دانش‌بنیان افزایش دهد تا شاهد ارتقا و پیشرفت هرچه بیشتر عملکرد هلیکوپتری ایران باشیم و شرکت هلیکوپتری با برنامه‌ریزی دقیق از تعمیر به سمت قطعه‌سازی حرکت کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: