آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی:
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور ، تاکید کرد: ۳۱ شهریور ماه ، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری بابت عملکرد سال ۱۳۹۸ است و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از ایرنا و سازمان امور مالیاتی کشور ، محمد مسیحی اعلام کرد: اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری که مطابق قانون تا ۳۱ تیرماه هر سال نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی خود فرصت داشتند، امسال براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا ، تا ۳۱ شهریورماه فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال و مالیات مربوطه را پرداخت کنند.
وی تاکید کرد : اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۸ با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیک مالیاتی به نشانی tax.gov.ir به صورت الکترونیکی انجام می شود و مودیان از هرگونه مراجعه غیرضروری به ادارات مالیاتی خودداری کنند.
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی افزود : فعالان اقتصادی در صورت عدم ارایه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی ، علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی ، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: