آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ویسی:
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی فردا (پنجشنبه) برای ما ۶ امتیازی است و برابر این تیم یا سکته خواهیم کرد و یا سرپا خواهیم بود.

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم در هفته بیست و یکم لیگ برتر با اشاره به این دیدار اظهار داشت: مانند بازی‌های گذشته دیدار سخت، حساس و مهمی پیش رو داریم. اهمیت امتیازات این دیدار هم برای ما و هم برای حریف بسیار بالا است. توانستیم در ۳ بازی گذشته ۷ امتیاز بگیریم.

وی افزود: طبق صحبتی که در تعطیلی لیگ با بازیکنان داشتم هدف ما این بود که در مسابقات باقی‌مانده از لیگ ۱۰ امتیاز بگیریم اما ۸۰ درصد راه بقا در لیگ را رفته‌ایم و در مسابقه چهارم می‌توانیم به هدفمان برسیم. با تمام وجود برابر پارس جم به میدان خواهیم رفت تا ۳ امتیاز این بازی برای ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد تقابلش با دستیار اسبق خود سیروس پورموسوی در دیداری ۶ امتیازی خاطرنشان کرد: این چهارمین تقابل ۶ امتیازی ما در لیگ محسوب می‌شود. در مسابقات قبلی توانستیم تقریبا موفق باشیم. در بازی فردا هم تلاشمان را به کار می‌گیریم که امتیاز بازی برای ما باشد. پورموسوی از مربیان خوب کشور ما است و تیم او را کامل می‌شناسیم. با توجه به شناختی که من و پورموسوی از هم داریم، فکر می‌کنم بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی در مورد اینکه دیدار فردای تیمش با پارس جنوبی با قضاوت یک داور جوان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در مجموع باید به داوران اهمیت بدهیم. این داور اولین بازی است که در لیگ برتر قضاوت می‌کند و بابت این موضوع باید به او کمک کنیم. امیدوارم برنده واقعی این دیدار داور باشد. از کمیته داوران هم بابت بها دادن به داوران تشکر می‌کنم. ما نگران نیستیم. هم ما و هم حریف جوان‌مردانه فوتبال بازی می‌کنیم. اشتباهات داوری جزوی از فوتبال است اما این اشتباهات باید برای هر دو تیم باشد. به داور بازی فردا اطمینان دارم.

ویسی در مورد اینکه چه زمانی بقای پیکان در لیگ برتر حتمی می‌شود، خاطرنشان کرد: بعد از دیدار فردا یا ما سکته می‌کنیم و یا دیگر سرپا خواهیم ایستاد. امیدوارم که سکته نکنیم. برنده و یا بازنده بودن در این بازی برای هر دو تیم مهم است.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم پیکان برای دیدار با پارس جنوبی جم تصریح کرد: نادر محمدی به خاطر دررفتگی کتفش و جلال‌الدین علی‌محمدی به دلیل شکستگی فک در بازی گذشته، در بازی فردا غایب هستند. محمدی بازیکن تاثیرگذاری برای ما بود و فکر می‌کنم که او چشم خورد. امیدوارم هر دو بازیکن به تیم بازگردند.

وی در مورد اظهاراتش بعد از دیدار با سایپا که گفته بود، حریف فوتبال «کثیفی» را ارائه داده، گفت: بازی با سایپا دیدار نحسی برای ما بود و در مجموع بازی خوبی را شاهد نبودیم. به این خاطر من آن حرف‌ها را مطرح کردم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: