آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۰۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
خالد شفیعی:
مدافع سایپا از تقابل با استقلال و همچنین بازی هفته بعد با سپاهان صحبت کرد.

به گزارش شروع آنلاین، خالد شفیعی در مورد حضورش در سایپا و شروع رقابت‌ها پس از تعطیلی طولانی اظهار داشت: من بعد از اتفاقاتی که منجر به جدایی ناخواسته‌ام از سپاهان شد مدتی بیرون بودم و بعد تصمیم گرفتم با پیشنهادی که از سوی سایپا به دستم رسید و با توجه به شرایطی که این تیم داشت به جمع نارنجی پوشان ملحق شوم. سایپا یک تیم جوان و یکدست و خوب است که با هدایت مربی جوانش ابراهیم صادقی شرایط خیلی خوبی دارد و بازیکنان با استعدادی را دور هم جمع کرده که هرکدام می‌توانند یکی از بازیکنان کلیدی آینده فوتبال ما باشند. در کل در سایپا همه چیز خوب است و حضور در این تیم را دوست دارم.

وی با اشاره به اینکه معمولاً در تیم‌های پرطرفدار بازی می‌کرده و از این نظر بازی در سایپا برایش سخت است یا نه هم گفت: من همیشه ارتباط خوبی با سکوها و هواداران تیم‌هایی که در آن بازی می‌کردم داشتم و بازی در تیمی که تماشاگر ندارد شاید از این نظر برایم سخت باشد چرا که فوتبال همه لذتش به تماشاگرانش است ولی الان کل بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار می‌شود و از این نظر تفاوتی بین باشگاه‌های مختلف وجود ندارد.

مدافع سایپا در مورد تقابل این تیم با استقلال هم گفت: استقلال تیم خوبی است و خصوصاً در زمین خودش و در ورزشگاه آزادی امتیاز گرفتن از این تیم خیلی سخت است. آنها بهترین خط حمله لیگ را داشتند و وظیفه ما در خط دفاع برای مهار نفرات هجومی آنها سخت بود ولی خدا را شکر توانستیم با حداقل امتیاز از این دیدار خارج شویم و دست خالی از زمین بیرون نیاییم.

شفیعی در مورد تقابل هفته آینده تیمش با سپاهان که تیم سابق او محسوب می‌شود و احساسش نسبت به این بازی هم توضیح داد: سپاهان تیم سابقم است و قلباً به این تیم و هواداران خوبش علاقه دارم و سخت است که به مصاف تیم سابقم بروم ولی خب فوتبال حرفه‌ای است و این مسائل را نمی‌شناسد. من مرامی دارم که همیشه از جانم برای تیمی که پیراهنش را بر تن دارم مایه می‌گذارم و این موضوع مقابل تیم‌های سابقم هم صادق است. زمانی که در سپاهان یا ذوب آهن بودم مقابل تراکتور که تیم سابقم بود و به این تیم و هوادارانش هم علاقه زیادی داشته و دارم قرار گرفتم و بهترین عملکردم را نشان دادم و هواداران خوب این تیم‌ها هم درک می‌کنند که چنین شرایطی وجود دارد.

وی در مورد اینکه پیش از بازی نزد امیر قلعه‌نویی می‌رود یا نه هم گفت: حتماً این کار را می‌کنم. امیرخان حق پدری گردن من دارد و 4 سال در 3 تیم مختلف شاگردش بودم و خیلی چیزها در فوتبال و زندگی از او یاد گرفتم و مدیونش هستم. اینکه میگویند رابطه من با امیرخان خوب نیست شایعه‌ای است که درست کردند و من مشکلی با امیرخان ندارم و قلباً دوستش دارم.

مدافع سایپا در مورد اینکه با کدام بازیکن سپاهان کری دارد هم توضیح داد: من زمانی که سپاهان بودم اگر یک روز سر تمرین نمی‌رفتم همه زنگ می‌زدند و می‌گفتند کجایی چون اهل شوخی و خنده و طنز هستم و همه مرا دوست داشتند و الان هم همه سپاهانی‌ها دوستان من هستند و دلم برایشان تنگ شده است.

شفیعی در مورد تقابلش با کی‌روش استنلی هم گفت: اوه اوه، کی‌روش که خیلی دلم برایش تنگ شده است و منتظر هستم او را در بازی ببینم. او از بهترین مهاجمان لیگ برتر است و خصوصاً روی هوا نمی‌شود با او رقابت کرد. کری خاصی برایش ندارم ولی مطمئن باشید در زمین اذیتش می‌کنم.

مدافع سایپا در مورد اینکه تیم‌های زیادی در چند سال اخیر تغییر داده و در حال تبدیل شدن به یکی از مارکوپولو‌های ایران است هم توضیح داد: نه من هنوز مثل آن مارکوپولوهایی که منظور شما است نشده‌ام و 10-15 تیم دیگر باید عوض کنم که مارکوپولو شوم. من دوست ندارم اینطور شوم و تصمیم دارم دیگر زیاد تیم عوض نکنم. شاید در سایپا ماندم یا شاید تا آخر فوتبالم فقط یک تیم دیگر عوض کنم و تا پایان در آن بمانم.

وی در پایان گفت: امیدوارم این شرایط کرونا هرچه زودتر تمام شود و از مردم کشورم خواهش می‌کنم رعایت کنند و مراقب سلامت خود باشند و از کادر درمان هم به خاطر از خود گذشتگی‌شان ممنونم. جا دارد شهادت البرز زارعی را هم تسلیت بگویم که به خاطر حفاظت از زاگرس جانش را از دست داد و به خانواده‌اش تسلیت می‌گویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: