آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پیشکسوت فوتبال گفت: باید به «فرهاد مجیدی» در استقلال فرصت داد نه این‌که با چند نتیجه نه چندان خوب تمام عملکرد وی را زیر سووال برد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از ایرنا ، «بیژن ذوالفقارنسب» اظهار داشت:استقلال یکی از بهترین‌ تیم‌های ایران است و با تمام فراز و نشب‌های زیادی که داشته اما هنوز محبوبیت زیادی بین هواداران‌ فوتبال دارد.
وی افزود: استقلال در دیدار با سایپا نتوانست به پیروزی دست یابد و به نظر می‌رسید هنوز حاشیه‌ها و اتفاقاتی که در دیدار با فولاد خوزستان رخ داد در روند این تیم تاثیر داشت.
پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: باید در نظر داشته باشیم استقلال در دیدار با سایپا نفرات زیادی را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت و این عوامل دست به دست هم داد تا آنها از کسب سه امتیاز کامل محروم شوند.
ذوالفقارنسب تصریح کرد: اگرچه «فرهاد مجیدی» مربی جوانی است و از او انتقاد می‌شود اما باید گفت بسیاری از مربیان جوان‌تر دیگری نسبت به سرمربی فعلی استقلال بودند که به موفقیت رسیدند و باید به او فرصت داد.
وی تاکید کرد: باید به «فرهاد مجیدی» فرصت داد نه این ‌که با چند نتیجه نه چندان خوب تمام عملکرد وی را زیر سووال برد.
سرمربی اسبق استقلال در پایان گفـت‌: مجیدی بازیکن بزرگی برای استقلال بوده و هر وقت از این تیم دور بوده،  برای تیم محبوبش حاشیه درست نکرده است و باید مدیران و هواداران استقلال حمایت کنند تا تیمشان در مسیر موفقیت قرار بگیرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: