آخرین اخبار
کد خبر: ۳۶۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
گروه خودروسازي سايپا در راستاي تعامل هرچه بيشتر ميان صنعت و مراكز علمي و تخصصي و با هدف استفاده از ظرفيت‌هاي داخلي، بهره‌مندي از مجموعه هاي دانش بنيان و فعالان قطعه سازي و ايده‌هاي ناب در صنعت خودرو، از تمامي صنعت‌گران، دانشگاهيان و نخبگان كشور جهت ارائه هرگونه طرح و پيشنهاد علمي و عملي به منظور توسعه داخلي‌سازي قطعات، توليد محصولات جديد و كاهش ارزبري در صنعت خودرو دعوت به همكاري مي‌كند.


به گزارش شروع آنلاین، در اين فراخوان، از كليه علاقه‌منداني كه هرگونه پژوهش مطالعاتي، طرح علمي و يا ايده ناب قابل اجرا در زمينه طراحي، ساخت و كاربري قطعات خودرويي دارند، جهت همكاري و بررسي توانمندي و تعاملات في مابين با موضوع داخلي سازي قطعات خودرو دعوت به همكاري مي شود.

گروه خودروسازي سايپا از 18 تا 21 دي ماه سال جاري در نمايشگاه بين المللي خودرو تهران آماده انجام مذاكرات جهت اجراي طرح هاي ارائه شده و ايده هاي ناب علاقه مندان به صنعت خودرو است. 

گفتني است گروه خودروسازي سايپا براي نخستين‌بار در نمايشگاه بين المللي خودرو تهران جهت معرفی فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های ایرانی، فضايي را به این شرکت ها اختصاص داده تا قطعات و محصولات تولیدیشان در صنعت خودرو را كه به همت متخصصان داخلي طراحي و توليد شده، در معرض نمايش عمومي قرار دهند
برچسب ها: شروع ، سایپا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: