آخرین اخبار
کد خبر: ۳۵۴۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
وزیران علوم،تحقیقات و فناوری، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت، امور خارجه، بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و ورزش و جوانان هفته آینده برای پاسخ به سوال های نمایندگان به کمیسیون های تخصصی مجلس می روند.
 وزیران علوم،تحقیقات و فناوری، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت، امور خارجه، بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و ورزش و جوانان هفته آینده برای پاسخ به سوال های نمایندگان به کمیسیون های تخصصی مجلس می روند.
 کمیسیون های تخصصی مجلس هفته آینده روزهای شنبه تا چهارشنبه جلسه دارند.
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه روز یکشنبه آیندده خود به ادامه بررسی طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور «منصور غلامی» و نماینده متقاضی می پردازند. 
همچنین اعضای این کمیسیون روز دوشنبه از پژوهشگاه سایپا بازدید می کنند.
رییس جامعه المصطفی نیز روز سه شنبه آینده برای ارائه گزارش در این کمیسیون حضور می یابد.

** وزیران امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات و صنعت ومعدن وتجارت به کمیسیون اقتصادی می روند 
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس سه شنبه آینده آخرین وضعیت جذب اعتبارت یک ونیم میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی جهت ایجاد اشتغال با حضور مقامات و مسئولین کشور بررسی می کنند. 
«فرهاد دژپسند» وزیر اقتصاد برای پاسخ به سوال علی ادیانی راد نماینده قائمشهر دوشنبه آتی به کمیسیون اقتصادی می رود.
همچنین قرار است وزیران صنعت، معدن و تجارت و اطلاعات برای بررسی آخرین وضعیت نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و غیر اساسی در کشور در این کمیسیون حضور یابند.

** ظریف به کمیسیون امنیت ملی می رود 
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آخرین تحولات روابط خارجی را یکشنبه آینده با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و معاونانش بررسی می کنند.
اعضای این کمیسیون سه شنبه آتی نیز به استان کرمانشاه می روند.

** امیر حاتمی میهمان کمیسیون عمران 
همچنین امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور بررسی گزارش عملکرد 9 ماهه این وزارتخانه سه شنبه آینده در کمیسیون عمران حضور می یابد. 
پرویز حناچی شهردار تهران نیز به منظور بررسی برنامه های شهرداری در حوزه های عمرانی و حمل و نقل سه شنبه آتی در جلسه این کمیسیون شرکت می کند.

** وزیر ورزش در کمیسیون فرهنگی حاضر می شود 
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس یکشنبه آینده طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده وطرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی را بررسی می کنند. 
وزیر ورزش و جوانان سه شتبه برای پاسخ به پرسش 6 نماینده در این کمیسیون حضور می یابد .

** وزیر بهداشت در کمیسیون کشاورزی مجلس حضور می یابد 
همچنین وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی برای توضیحاتی در امور بهداشت و درمان جامعه روستایی و عشایری کشور و همچنین ایمنی و سلامت غذایی به کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی می رود. 
اعضای این کمیسیون الگوی ایرانی و اسلامی و پیشرفت در بخش کشاورزی و آب و منابع طبیعی را یکشنبه آینده بررسی می کنند./ایرنا
برچسب ها: شروع ، هشت وزیر ، مجلس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: