کد خبر: ۳۱۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
انجام قرعه کشی هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده؛ با عنوان «نزدیک تر از همیشه»

انجام قرعه کشی هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده؛ با عنوان «نزدیک¬تر از همیشه»

 روز سه شنبه، هفدهم مهرماه سال 1397، با انجام قرعه کشی هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «نزدیک تر از همیشه»، برندگان خوش شانس 1.411 جایزه این دوره از باشگاه مشتریان، مشخص شدند.
 گفتنی است؛ 15 (پانزده) میلیارد ریال جایزه برای این دوره از باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده بود که چهار جایزه 500 (پانصد) میلیون ریالی برای چهار نفر در پایان مردادماه سال جاری، قرعه¬کشی و به برندگان اهدا گردید. علاوه بر آن، جوایز دیگری شامل: 2 (دو) میلیارد ریال برای 1 (یک) نفر، 100 (یک¬صد¬) میلیون ریال برای 10 (ده) نفر، 20 (بیست) میلیون ریال برای 100 (یک¬صد) نفر، 10 (ده) میلیون ریال برای 300 (سیصد) نفر و 5 (پنج) میلیون ریال برای 1000 (یک¬هزار) نفر، در نظر گرفته شده بود.
 برنده خوش شانس هشتمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، سرکار خانم عجب¬ناز لجم اورک چراغی، از شعبه ستارخان- میدان توحید تهران بزرگ، بود و نتیجه قرعه جایزه بزرگ این دوره از باشگاه مشتریان بانک آینده، به مبلغ 2 (دو) میلیارد ریال، به نام ایشان ثبت گردید.
 در دوره هشتم باشگاه مشتریان بانک آینده که از تاریخ 10 خردادماه تا 31 شهریورماه سال 1397 به اجرا درآمد؛ تعداد 101.116 نفر از مشتریان در طول طرح، موفق به کسب حداقل 4.500 امتیاز شده و شرط اولیه برای حضور در قرعه¬کشی را کسب نمودند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: