آخرین اخبار
کد خبر: ۲۱۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
کنسرت فرزاد فرزين که قرار بود در سبزوار برگزار شود، لغو شد.به گزارش ايلنا، کنسرت‌ سبزوار فرزاد فرزين که قرار بود جمعه 18 اسفند طي دو سانس در سالن شهيد چمران سبزوار برگزار شود و بليت‌هاي آن نيز به فروش رفته بود، چند ساعت پيش از آغاز برنامه از سوي دادستاني لغو شد.
فرزاد فرزين ضمن انتشار فيلم کوتاهي در جمع مخاطبانش در سبزوار گفت: ما به همراه گروه شوک در سبزوار هستيم. باتوجه به اينکه برنامه از سوي ارشاد سبزوار دوباره تاييد شده بود، متاسفانه از طرف دادستاني ظاهرا اين برنامه لغو شد. به هر حال ما آمده بوديم اين برنامه را برگزار کنيم و به عشق دوستاني که در اينجا هستند، حضور پيدا کرديم. انشاءالله فرصتي باشد که در خدمتشان باشيم.اين در حالي است که روز سه‌شنبه 15 اسفند محمد علي آبادي (رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي‌سبزوار) گفته بود: «مجوز برگزاري براساس اجراي صحنه‌اي بوده‌اما موسسه مجري تصميم به برگزاري کنسرت به شکلي ديگر داشته است. با وجود اخطارها و پيگيري‌هاي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي‌سبزوار اين تخلفات برطرف نشد از اين رو با تصميم امام جمعه و هماهنگي دادستان سبزوار اين کنسرت لغو شد. لغو اين برنامه در حالي صورت گرفت که بيشتر بليت‌هاي آن خريداري شده است.»
روز چهارشنبه 16 اسفند، محمد علي‌آبادي در گفتگوي ديگري که روي خروجي سايت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خراسان رضوي قرار گرفت، گفتگوي قبلي خود را تکذيب کرد و گفت: «اجراي صحنه‌اي موسيقي فرزاد فرزين لغو نشده است».
در اين خبر که با گفته‌هاي علي‌آبادي در مصاحبه با خبرنگار ايرنا متفاوت است، آمده: «رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي‌سبزوار گفت: اجراي صحنه‌اي موسيقي فرزاد فرزين در سبزوار لغو نشده است.»محمد علي‌آبادي درضمن هرگونه مصاحبه درخصوص اعلام لغو اين اجرا را تکذيب کرد و اظهار داشت: مباحثي در خصوص نحوه اجرا و فروش بليت توسط موسسه بوده که درصدد رفع اين مشکل هستيم. اجراي صحنه‌اي که مجوز داشته باشد در چارچوب مقررات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي‌انجام مي‌شود و منع قانوني براي اين اجرا وجود ندارد.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: