آخرین اخبار
کد خبر: ۲۱۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اميرحسين صديق از نقش محيط‌بان گفت
اميرحسين صديق در سريال «خانواده دکتر ماهان» که قرار است به زودي جلوي دوربين برود نقش يک محيط‌بان را ايفا مي‌کند.

اميرحسين صديق درباره نقش خود در سريال «خانواده دکتر ماهان» که به کارگرداني راما قويدل ساخته خواهد شد، به مهر گفت: در حال شروع سريال تازه اي با نام «خانواده دکتر ماهان» هستيم که موضوع اصلي آن محيط زيست است.
وي با انتقاد از کم توجهي به موضوع محيط زيست در کشورمان، اظهار کرد: در کشور ما به محيط زيست اعتنايي نمي‌شود و اين حوزه خيلي مهجور است.
صديق درباره نقش خود توضيح داد: در اين سريال نقش يک محيط بان را دارم و اتفاقا فکر مي‌کنم در سريال‌ها کسي به محيط بان به عنوان يک قشر زحمتکش و پر مشکل نپرداخته است. ما هر از گاهي خبرهاي بدي درباره محيط بانان مي‌شنويم که به طور مثال مورد تهاجم شکارچيان قرار گرفته‌اند يا براي حفاظت از يک گونه در حال انقراض با آزار شکارچيان و ديگران مواجه شده‌اند که جا دارد چنين مساله اي در آثار هنري مختلف مطرح شود تا توجه‌ها را بيش از پيش به خود جلب کند.
اين بازيگر تلويزيون بيان کرد: خوشبختانه در اين سريال قرار است مشخصا به محيط زيست پرداخته شود که اتفاق بسيار خوبي است. پيشنهاد مي‌کنم که مخاطبان سريال «خانواده دکتر ماهان» را به محض اينکه حاضر و پخش شد، ببينند.
صديق در پايان خواستار توجه بيش از پيش به موضوع حفاظت از محيط زيست شد و بيان کرد: اين سريال شايد بتواند تلنگري براي مردم باشد تا به حفاظت از محيط زيست بيشتر توجه کنند.
در خلاصه داستان «خانواده دکتر ماهان» آمده است: «خانواده دکتر ماهان» قصه اي در ستايش زندگي و خوشبختي خانوادگي است و مخاطبش را به ساده زيستي داوطلبانه دعوت مي‌کند.اين مجموعه تلويزيوني به تهيه کنندگي بهروز خوش رزم و به سفارش سيمافيلم ساخته مي‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: