یادداشت
با توجه به روند پرونده های قضائی که اشخاص در مراجع قضایی دارند یکی از بخشهای مهم مسئله اجرای احکام است ابتدا توجه شما را به این مطلب جلب میکنم که فرآیند اجرای حکم تابع قوانیین و مقررات مرجع صادر کننده حکم است بعنوان مثال اجرای احکام کیفری با اجرای احکام حقوقی متفاوت است و ما در اینجا قصد بیان اجرای احکام حقوقی و بعبارتی احکامی که از دادگاههای عمومی حقوقی و شوراهای حل اختلاف صادر میشود را داریم.
مدیرکل مبارزه با جرایم سازمان یافته گمرک ایران دستورالعمل مبارزه با پولشویی در گمرک را ابلاغ کرد.
هشدار سفارت آمریکا به شهروندانش:
سفارت آمریکا در اسرائیل به شهروندان خود در مورد احتمال حمله موشکی هشدار داد.
گفتگو
اگر تنش لفظی ایران و آمریکا تبدیل به جنگ گرم تبدیل شود روی عرضه کل منطقه تاثیر می‌گذارد و قیمت نفت را ماکزیمم تا ۸۰ دلار بالا می‌برد.
سخنگوی سازمان انتقال خون:
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در فصل سرما مراجعه اهداکنندگان خون نسبت به دیگر فصول کمتر می شود و با توجه به اینکه نیاز به خون و فرآورده های خون همیشگی است، لازم است هموطنان در فصل سرما بیشتر اقدام به اهدای خون کنند.
مقالات
اگر چه در گفتار و سیاست اعلامی بسیاری از کشورها و سازمانها در برابر اقدام آمریکا علیه ایران سکوت و یا حداقل از تأیید و همراهی با آن پرهیز کردند، اما در سیاست اعمالی با این قدرت زورگو و یا به تعبیر وزیر امور خارجه کشورمان «قلدر مدرسه» همراهی کردند و هر یک به طریقی کوشیدند حجم فشارها بر ایران را افزایش دهند و از این نمد کلاهی برای خود برگیرند.
وارد شدن ضربه جدی به اعتماد افکار عمومی داخلی، پنهان کاری در رابطه با دلایل سقوط هواپیمای مسافربری شرکت ا کراینی، پیرامون تبعات حقوقی آن برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است .
تیم‌های ایرانی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دادند
۴ تیم باشگاهی فوتبال ایران از حضور در رقابت در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دادند.
دربی ایرانی‌ها در جام‌حذفی بلژیک
در رقابت‌های لیگ فوتبال بلژیک دوتیم یوپن و شارلوا امشب با حضور پنج بازیکن ایرانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
جهانگیری:
واگذاری استقلال و پرسپولیس مورد تاکید رییس جمهور است
جلسه گزارش واگذاری استقلال و پرسپولیس با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد و اسحاق جهانگیری در این جلسه تاکید کرد که واگذاری سرخ‌آبی‌های پایتخت مورد تاکید شخص رییس جمهور است.
مراسم معارفه یحیی گل‌محمدی انجام شد
سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در زمین هما، محل برگزاری بازی دوستانه امروز سرخپوشان، به اعضای تیم معارفه شد.
تیم ملی کاراته امروز وارد پاریس می‌شود
تیم ملی کاراته مردان ایران امروز وارد پاریس می‌شود تا اردوی یک هفته‌ای را در این کشور برپا کند.
پیشنهاد یک ورزشکار آمریکایی به ایران:
برای انتقام‌گیری، کاخ سفید را بزنید
یک ورزشکار آمریکایی که در محبوب‌ترین رشته ورزشی این کشور فعالیت دارد، از ایران خواست که محل اقامت رئیس جمهور کشور را هدف بگیرد.
بازوبند پهلوان ماندگار ملی ایران به خانواده سردار سلیمانی اهدا می شود
سردار سلیمانی نمایه
جامعه ورزش و جوانان بازوبند پهلوان ماندگار ملی ایران را به خانواده شهید سپهبد سلیمانی اهدا می‌کند.
تیم ملی آمریکا از ترس اردویش در قطر را لغو کرد
سایت فدراسیون فوتبال آمریکا اعلام کرد بر خلاف برنامه قبلی اردوی تیم ملی این کشور در قطر به خاطر بالا گرفتن تنش‌ها پس از ترور سردار ایرانی لغو شده است.
حضور مهاجم خارجی سابق در تمرین پرسپولیس
«اشپیتیم آرفی» مهاجم خارجی سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در تمرینات این تیم حضور پیدا کرد.
باج‌گیریِ استراماچونی در گردنه مذاکرات
عشق به هواداران و قول قهرمانی به یک کودک معلول در حالی به کلید واژه تبلیغاتی سرمربی ایتالیایی تبدیل شده است که شرط او برای بازگشت به استقلال با تمامی اصول حرفه‌ای قراردادهای کاری و ورزشی در تضاد و تناقض است.
"فتح‌الله" نوش‌داروی پسااسترا؟
همه تناقضات استقلال و مربی ایتالیایی
در حالی که باشگاه استقلال و آندره‌آ استراماچونی به دنبال پیدا کردن راه‌حلی برای ادامه همکاری هستند، به نظر می‌رسد با حضور فتح‌الله زاده در هیات مدیره استقلال پروژه کاهش عصبانیت هواداران در صورت شکست نمایش بازگشت استراماچونی، اجرایی شده است.