یادداشت
ربیعی در نشست خبری مطرح کرد
سخنگوی دولت تاکید کرد: هیچ کشوری ملزم به رعایت تحریم‌های یکجانبه آمریکا نیست و ما هم مایل به داشتن رابطه تجاری و مبادله نفت با ونزوئلا هستیم.
مدیر موزه نقاشی پشت شیشه گفت: به مناسبت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی کارگاه آموزش مجازی هنر رشته نقاشی پشت شیشه برگزار می‌شود.
گفتگو
‏مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:
علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.
اگر تنش لفظی ایران و آمریکا تبدیل به جنگ گرم تبدیل شود روی عرضه کل منطقه تاثیر می‌گذارد و قیمت نفت را ماکزیمم تا ۸۰ دلار بالا می‌برد.
مقالات
اگر چه در گفتار و سیاست اعلامی بسیاری از کشورها و سازمانها در برابر اقدام آمریکا علیه ایران سکوت و یا حداقل از تأیید و همراهی با آن پرهیز کردند، اما در سیاست اعمالی با این قدرت زورگو و یا به تعبیر وزیر امور خارجه کشورمان «قلدر مدرسه» همراهی کردند و هر یک به طریقی کوشیدند حجم فشارها بر ایران را افزایش دهند و از این نمد کلاهی برای خود برگیرند.
وارد شدن ضربه جدی به اعتماد افکار عمومی داخلی، پنهان کاری در رابطه با دلایل سقوط هواپیمای مسافربری شرکت ا کراینی، پیرامون تبعات حقوقی آن برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است .
یک سایت ایتالیایی خبر داد؛
چشم فوتبال پرتغال به ایران
نوبت به راویت عادل فردوسی‌پور از شکست‌ناپذیرهای آرسنال رسید
در ادامه آماده‌سازی و انتشار مستندهای فوتبالی با روایت عادل فردوسی‌پور در شبکه نمایش خانگی، یکشنبه چهارم خرداد مستندی دیگر با روایت عادل فردوسی‌پور در سرویس‌های وی‌اودی منتشر خواهد شد.
پرسپولیسی‌ها پولدار می‌شوند
باشگاه پرسپولیس به زودی قسمتی از قرارداد بازیکنانش را پرداخت خواهد کرد.
صحنه‌های خطرناک در زمین فوتبال؛ وقتی کرونا فراموش می‌شود
با وجود اینکه اکثر تیم‌ها و بازیکنان و در لیگ‌های آلمان و کره جنوبی موارد بهداشتی را در مورد ویروس کرونا رعایت کردند، صحنه‌هایی به ثبت رسیده که نشان می‌دهد این اتفاق برای همه رخ نداده است و برخی از افراد آگاهانه یا ناآگاهانه نکات بهداشتی را رعایت نکردند.
حسینی:
از آغاز لیگ واهمه‌ای نداریم
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: واهمه‌ای از آغاز لیگ نداریم و حرف‌مان این است که جان انسان‌ها نباید به خاطر مسابقات به خطر بیافتد.
چفرین:
فصول فوتبالی اروپا تا ماه آگوست به پایان خواهد رسید
رییس اتحادیه فوتبال اروپا گفت که این نهاد در نظر دارد تا رقابت‌های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ را تا آگوست به پایان برساند.
کامیابی‌نیا:
با رعایت نکات بهداشتی می‌توانیم 9 هفته باقیمانده را برگزار کنیم
هافبک پرسپولیس در مورد شرایط لیگ برتر و شروع مجدد بازی‌ها صحبت کرد.
دلیل استعفای نایب رییس بانوان دوچرخه سواری؛
مسوول بودم اما اختیاری نداشتم
نایب رییس پیشین بانوان فدراسیون دوچرخه سواری گفت: من در فدراسیون مسوول بودم اما اختیاری نداشتم و همین موضوع انگیزه‌ام را کم کرد و تصمیم گرفتم همکاری‌ام را پایان بدهم.
از سوی شورای عالی اصل ۴۴
نحوه عرضه سهام استقلال و پرسپولیس در بورس مشخص شد
شورای عالی نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، از عرضه ۱۰ درصد سهام سرخابی‌ها در بورس با هدف کشف قیمت خبر داد.
پزشک معالج قهرمان المپیک:
پیشرفت سهراب مرادی خوب است
پزشک معالج سهراب مرادی عنوان کرد این وزنه‌بردار هم‌چنان از راه دور تحت کنترل است و اکنون که المپیک به تعویق افتاده می‌توانیم بدون فشار وزنه‌ها را برای او کم کم بالا ببریم.
تیام و منشا در بین برترین گلزنان آفریقایی لیگ قهرمانان آسیا
اسپورت مکس برترین گلزنان آفریقایی تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را معرفی کرده است.