یادداشت
علی اکبربنی اسدی مطرح کرد؛
چهار حسینیه کودک در شهر سمنان فرهنگ عاشورایی را به کودکان شهر دوستدار کودک آموزش می دهند .
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد:
در شهریور سال ۹۶ معادل ۷ هزار میلیارد تومان بدهی داشتیم که نیمی از آن بیش از یک سال معوق شده بود، اما بحران موجود در این رابطه را با توافق و تعامل با پیمانکاران و بانک‌ها حل کردیم.
حسین طالبی مدیر روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مورد تأثیر تکنولوژی ارتباطات در توسعه اجتماعی می گوید.
گفتگو
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزارت نفت باید زیرساخت‌های ایجاد بازار بورس نفت را فراهم کند و اگر این مسئله نیاز به قانون دارد، دولت لایحه آن را به مجلس ارائه دهد.
دکتر امیر جعفری صامت، استاد دانشگاه و پژوهشگر علوم بانکی هشدار داد
گروه اقتصاد کلان: ادغام یکی از طرق پیشگیری از ورشکستگی شرکت های تجاری خصوصاً بانک هاست، ادغام باید به صورت قانونی و با مدیریت صحیح صورت پذیرد تا تأثیر مثبت ایجاد کند.
مقالات
هر چند پدیده تحریم ، رویداد جدیدی نیست و مردم ما تقریباً چهار دهه است که با تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند، اما از زماني‌كه تحريم‌هاي جدید آمريكا عليه ايران آغاز و یا به عبارت صحیح تر تشدید شدند، مسئولان دولتي به دفعات مردم را به صرفه‌جويي در مصرف كالاهاي اساسی و انرژی، لزوم هوشیاری در برابر توطئه های اقتصادی دشمن و خويشتنداري از هجوم به سمت خريد كالاهاي مختلف از جمله خودرو، ارز، مسکن ، سکه و ... دعوت نموده اند
با توجه به سیل تخریبگر اخیر که در پلدختر خسارات فراوانی وارد شد و ۱۸ پل ارتباطی جاده خرم آباد به پلدختر تخریب کرد.
نمايش آثار برگزيده «مسابقه عكس مترو» در ايستگاه‌هاي سرسبز، فرهنگسرا و تهرانپارس
آثار برگزيده هنرمندان عكاس در مسابقه عكس مترو به مدت يك ماه در ايستگاه‌هاي سرسبز، فرهنگسرا و تهرانپارس و ساير ايستگاه‌هاي متروي تهران براي بازديد شهروندان به نمايش در آمده است.
رفع کمبود فضاهای آموزشی در غرب اصفهان با کمک بنیاد برکت
ساخت مجتمع آموزشی فرهنگی برکت شهید حججی در نجف آباد باعث نجات منطقه از معضل کمبود فضاهای آموزشی شده است.
نماینده‌ی مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: شهرهای نجف‌آباد، تیران و کرون به علت مهاجرپذیر بودن، همیشه با کمبود فضاهای آموزشی روبه‌رو هستند، که فعالیت‌های بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در زمینه‌ی ساخت چند مدرسه و به‌خصوص مجتمع بزرگ آموزشی فرهنگی برکت شهید حججی، این معضل را تا حدود زیادی مرتفع کرده است.
توسط شهردار تهران صورت گرفت
تشریح برنامه «تهران هوشمند» در اجلاس یونیدوی وین
دکتر پیروز حناچی ، شهردار تهران صبح امروز سه شنبه ۱۲ شهریور با حضور در مقر سازمان ملل در وین اتریش در اجلاس یونیدو به سخنرانی پرداخت.
وزیر ارتباطات در الکامپ ۲۵ اعلام کرد
ایجاد ۶۸ هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده ۶۸ هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
بازدید رئیس هیات مدیره افق کوروش از انبار های سرد و خشک شرکت در استان تهران
رئیس هیات مدیره به همراه مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت در بازدید از انبارهای سرد و خشک افق کوروش در استان تهران از تلاش و زحمات همکاران قدردانی کردند.
از دو سال قبل تاکنون قیمت مسکن ۲۰۵ درصد رشد داشته است
سبقت مسکن از دلار
گروه زیربنایی: وزیر راه و شهرسازی می گوید که سالانه نیاز به ساخت ۴۰۰ هزار مسکن شهری و ۲۰۰ هزار مسکن روستایی در کشور داریم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران(شهرقدس/ملارد/صفادشت):
مراسم تقدیر از رتبه‌های برتر و نخبگان در کنکور سراسری سال ۹۸ با حضور پر شور دانش آموزان، استادان و خانواده های دانش آموزان با نشاط خاصی در دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس برگزار شد.
هواسازهای ایستگاه محلاتی نقش هواکش های میان تونلی را ایفا می کند
سامانه تهویه موجود در بخش شرقی خط 7 دو برابر نیاز ما در شرایط اضطراری است
در راستای «طرح انضباط شهری» صورت گرفت؛
ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی واقع در محله عبدل آباد منطقه 19
در راستای اجرای طرح انضباط شهری در برخی از مناطق سطح شهر تهران، طرح ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی واقع در محله عبدل آباد در منطقه19 با محوریت شهرداری این منطقه و حوزه معاونت خدمات شهری اجرایی گردید.