یادداشت
مرتضی نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی
علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس
فلاحت‌پیشه - رئیس کمیسیون امنیت ملی
گفتگو
گفت‌وگوی تفصیلی با مدیرعامل بورس کالا:
امضاهای طلایی و رانت، بیش از هر موضوع دیگری اقتصاد ایران را در این دوران تحت تاثیر قرار داده، موضوعی که باعث شده عده‌ای به مکانیزم بازار حمله کرده و خواهان تعطیلی یا پا نگرفتن بازارهای رسمی شوند.
کمالوندی
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: باید در برجام توازنی بین تعهدات و مزایا وجود داشته باشد، اگر تعهدات خود را انجام دهیم ولی مزایایی نباشد ادامه برجام معنا ندارد و ممکن است از تعهدات بکاهیم.
معاون وزیر صنعت :
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: کسری قطعات خودروسازان برای تکمیل فرآیند تولید تا اواسط شهریور ماه رفع می شود و تولید محصولات بدون کاستی ادامه می یابد.
سخنگوی وزارت بهداشت:
امواج پارازیت ضرری ندارند
نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی:
حفظ تشیع و نظام در گرو محفوظ ماندن عظمت مراجع معظم تقلید است
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با بیان این که فتواهای مراجع معظم تقلید بوده که در برهه‌های گوناگون شیعه را نجات داده است، گفت: باید بیدار باشیم و بدانیم که اگر می‌خواهیم کشور و تشیع حفظ شود عظمت مرجعیت باید محفوظ بماند.
شهردار تهران خبر داد
ترخیص چهار نرده‌بان 64 متری آتشنشانی از گمرک
شهردار تهران در تشریح جزئیات برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران از احداث خانه "اقوام" در این شهر خبر داد و افزود: همزمان با هفتم مهر ماه روز "آتشنشانی" از چهار نرده بان 64 متری آتشنشانی برای تهران رونمایی خواهد شد.
لبنیات گران شد
شیر پَر
شیر سالهاست معجون سلامت شناخته می شود ولی اکنون این مایع سلامت بخش به علت گرانی روزانه از سفره خانواده های ایرانی پر می کشد.
هلال احمر 10 هزار عملیات امدادی در تابستان انجام داد
رئیس سازمان امداد و نجات هلال و احمر گفت: این سازمان طی سه ماهه گذشته و در قالب طرح تابستانی 97، 10 هزار و 563 عملیات امداد و نجات در سراسر کشور انجام داد که در مقایسه با سال گذشته 3.4 درصد رشد داشته است.
معاون منابع طبیعی استان زنجان تاکید کرد؛
لزوم جلب مشارکت حوزه نشینان در تحقق برنامه‌های منابع طبیعی
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان زنجان بر لزوم ترویج آموزش و تسهیل گری طی انعقاد قرارداد با کارشناسان دانشگاه زنجان و تشریح اثربخشی پروژه ها و ایجاد بستر برای عملی شدن آن در روستاها بین مردم تاکید کرد.
پاکسازی گیاه مهاجم سنبل آبی در سواحل کلاچای
به گزارش روابط عمومی محیط زیست گیلان عملیات پاکسازی گیاه مهاجم سنبل آبی در سواحل کلاچای انجام شد .
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری بندر بوشهر
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر جلسه شورای اداری شهرداری بندر بوشهر در سالن اجتماعات شهرداری با حضور سرپرست شهرداری و سایر معاونین و مدیران مجموعه شهرداری برگزار گردید.
دیدار فرماندار و رئیس شورای شهر بافق با مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، فرماندار و رئیس شورای شهر بافق با مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد دیدار و گفتگو نمودند.
آغاز به کار نمایشگاه وصیت تا شهادت در گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کیش
نمایشگاه وصیت تا شهادت با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در گرامیداشت هفته دفاع مقدس افتتاح شد.
شفاف سازي  قوانين و مقررات استخدامي  شهرداريها
شفاف سازي قوانين و مقررات استخدامي شهرداريها در اولويت برنامه هاي سازمان شهرداريها و دهياري هاست
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی:
آمریکا راههای تأمین داروی بیماران ایران را بسته است
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی که آمریکا به اسم دموکراسی مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است، به ظاهر می گوید دارو تحریم نیست اما همه راه های تامین دارو را بسته است.
برگزاری هم اندیشی شورای هماهنگی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی
نهمین جلسه هم اندیشی شورای هماهنگی مجموعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در اداره کل بهزیستی برگزار گردید
برقراری مستمری بیش از 15 هزار و 500 خانوار مددجوی بهزیستی در کرمانشاه
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: مستمری ماهیانه 15 هزار و 500 خانوار پشت نوبتی بهزیستی استان و نیازمند برقرار شده است.
«بیمه مهریه» مرد را از پرداخت مهریه نجات می‌دهد؟
«بیمه مهریه» پیشنهادی بود که ابتدای دهه ۹۰ به عنوان راه حلی برای پرداخت مهریه از سوی برخی مسئولان حوزه زنان و همراهی یکی از شرکت‌های بیمه‌ای مطرح شد؛ پیشنهادی که اگرچه هیچوقت عملی نشد اما با سیر صعودی قیمت سکه و ناتوانی مردان برای پرداخت مهریه، بار دیگر قوت گرفته است.
سرپرست اورژانس کشور:
برنامه پنج ساله اورژانس نهایی شد
سرپرست سازمان اورژانس کشور از تدوین و نهایی شدن برنامه پنج ساله این سازمان خبر داد و گفت: در عین حال اقداماتی چون رتبه‌بندی کارکنان اورژانس، ارائه آموزش‌های فوریت‌های پزشکی به اقشار مختلف مردم، ‌ توسعه ناوگان اورژانس و غیره را هم پیش می‌بریم.