یادداشت
علی اکبربنی اسدی مطرح کرد؛
چهار حسینیه کودک در شهر سمنان فرهنگ عاشورایی را به کودکان شهر دوستدار کودک آموزش می دهند .
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد:
در شهریور سال ۹۶ معادل ۷ هزار میلیارد تومان بدهی داشتیم که نیمی از آن بیش از یک سال معوق شده بود، اما بحران موجود در این رابطه را با توافق و تعامل با پیمانکاران و بانک‌ها حل کردیم.
حسین طالبی مدیر روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مورد تأثیر تکنولوژی ارتباطات در توسعه اجتماعی می گوید.
گفتگو
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزارت نفت باید زیرساخت‌های ایجاد بازار بورس نفت را فراهم کند و اگر این مسئله نیاز به قانون دارد، دولت لایحه آن را به مجلس ارائه دهد.
دکتر امیر جعفری صامت، استاد دانشگاه و پژوهشگر علوم بانکی هشدار داد
گروه اقتصاد کلان: ادغام یکی از طرق پیشگیری از ورشکستگی شرکت های تجاری خصوصاً بانک هاست، ادغام باید به صورت قانونی و با مدیریت صحیح صورت پذیرد تا تأثیر مثبت ایجاد کند.
مقالات
هر چند پدیده تحریم ، رویداد جدیدی نیست و مردم ما تقریباً چهار دهه است که با تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند، اما از زماني‌كه تحريم‌هاي جدید آمريكا عليه ايران آغاز و یا به عبارت صحیح تر تشدید شدند، مسئولان دولتي به دفعات مردم را به صرفه‌جويي در مصرف كالاهاي اساسی و انرژی، لزوم هوشیاری در برابر توطئه های اقتصادی دشمن و خويشتنداري از هجوم به سمت خريد كالاهاي مختلف از جمله خودرو، ارز، مسکن ، سکه و ... دعوت نموده اند
با توجه به سیل تخریبگر اخیر که در پلدختر خسارات فراوانی وارد شد و ۱۸ پل ارتباطی جاده خرم آباد به پلدختر تخریب کرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:
پیشرفت ۲۸ درصدی و پایان فاز سوم آموزش چهره به چهره تفکیک زباله از مبدا
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اتمام فاز سوم طرح عملیاتی آموزش چهره به چهره تفکیک زباله و نحوه صحیح جداسازی پسماند خشک در سطح شهر سمنان خبر داد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهرود مطرح کرد؛
وقوع ۵۴۳حادثه در شاهرودازابتدای سال جاری
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود، با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهر ۵۴۳حادثه رخ داده است، گفت: ۳۹۱مورد از این حوادث امداد و نجات بوده است.
با پیوستن دکتر احمد علی عنایتی به جمع دانشمندان ۱% برتر علوم پزشکي دنيا
تعداد پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جمع یک درصدبرتر جهان به ۴ نفر رسید
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
مشتاقان قرآن کریم جرعه نوش زلال حکمت‌ الهی خواهند بود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مشتاقان و علاقه مندان قرآن کریم به یقین جرعه نوش زلال حکمت‌ الهی خواهند بود.
افتتاح مرکز پلیس گمرک در بنادر و دریانوردی بندرلنگه
طی مراسمی با حضور فرمانده کل نیروی انتظامی استان هرمزگان، فرماندار شهرستان بندرلنگه، مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و مدیر کل گمرک بندرلنگه مرکز پلیس گمرک در بنادر و دریانوردی بندرلنگه افتتاح شد.ب
ورود کاروان های زائران اتباع خارجی به پایانه مرزی بیله سوار
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:150 زائر اربعین حسینی اتباع خارجی در قالب 3 دستگاه اتوبوس وارد پایانه مرزی بیله سوار شدند.
مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان خبر داد:
سفر وزیر آموزش و پرورش به خوزستان
مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان گفت: با حضور وزیر آموزش و پرورش، ۲۵۴ مدرسه در خوزستان افتتاح می شود.علی قربانی در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: استان خوزستان پیشگام در امر ساخت مدارس در مناطق زلزله زده است.
بررسی طرح توسعه مرکز بنادر غرب هرمزگان با حضور تیم کارشناسان سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان
تیم کارشناسان سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی سفری یکروزه به بنادر غرب هرمزگان از پروژه های فنی و عمرانی بنادر و دریانوردی بندرلنگه بازدید کردند و در خصوص پروژه های آتی و طرح توسعه این بندر به بحث و گفتگو پرداختند
مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد:
همکاری بیمه سلامت و ثبت احوال مازندران در ارائه خدمات نوین الکترونیکی بیمه سلامت
در راستای تعامل و همکاری هر چه بیشتر در زمینه ارائه خدمات نوین الکترونیکی بیمه سلامت به مردم استان، نشست مدیران کل بیمه سلامت و ثبت احوال استان در این اداره کل برگزار شد.
تقدیر دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشورازشهردارشاهرود
جهت عملکردخوب شهردارشاهروددرراستای رشدوتوسعه کتاب وکتابخوانی درسطح شهر، لوح تقدیری ازسوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به مهندس احمدی شهردارشاهرودتقدیم شد