یادداشت
نایب رییس سابق اتاق بازرگانی ایران از تاثیر شیوع ویروس کرونا بر روند صادراتی کشورهای جهان و به طور خاص ایران می‌گوید.
عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی از احتمال آزاد سازی بخشی از منابع ارزی کشور که در بانک های خارجی مسدود شده است خبر داد و گفت؛ امیداوریم بتوانیم از این منابع آزاد شده برای تامین کالاهای اساسی، دارو، تجهیزات پزشکی و نیازهای ضروری در جهت رفاه مردم، استفاده کنیم.
موزه‌گردی مجازی؛
روزهای خانه‌نشینی را می‌توانید با فعالیت‌های مختلف فرهنگی و هنری از جمله موزه‌گردی مجازی بگذرانید و آثار هنری را تماشا کنید.
گفتگو
اگر تنش لفظی ایران و آمریکا تبدیل به جنگ گرم تبدیل شود روی عرضه کل منطقه تاثیر می‌گذارد و قیمت نفت را ماکزیمم تا ۸۰ دلار بالا می‌برد.
سخنگوی سازمان انتقال خون:
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در فصل سرما مراجعه اهداکنندگان خون نسبت به دیگر فصول کمتر می شود و با توجه به اینکه نیاز به خون و فرآورده های خون همیشگی است، لازم است هموطنان در فصل سرما بیشتر اقدام به اهدای خون کنند.
مقالات
اگر چه در گفتار و سیاست اعلامی بسیاری از کشورها و سازمانها در برابر اقدام آمریکا علیه ایران سکوت و یا حداقل از تأیید و همراهی با آن پرهیز کردند، اما در سیاست اعمالی با این قدرت زورگو و یا به تعبیر وزیر امور خارجه کشورمان «قلدر مدرسه» همراهی کردند و هر یک به طریقی کوشیدند حجم فشارها بر ایران را افزایش دهند و از این نمد کلاهی برای خود برگیرند.
وارد شدن ضربه جدی به اعتماد افکار عمومی داخلی، پنهان کاری در رابطه با دلایل سقوط هواپیمای مسافربری شرکت ا کراینی، پیرامون تبعات حقوقی آن برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است .
مدیرگروه مبارزه با بیماری های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
اپیدمی کووید ۱۹ در ایران در دوره تثبیت است
به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال ۱۳۹۹؛
گروه فولاد خوزستان “جهش تولید” را در عمل اثبات می کند
رئیس اورژانس فارس اعلام کرد:
افزایش قربانیان مسمومیت الکلی در فارس به ۷۹ نفر
رئیس اورژانس فارس گفت: تا صبح یکشنبه ۱۰ فروردین ۷۹ نفر بر اثر مسمومیت ناشی از استفاده الکل صنعتی در این استان جان خود را از دست داده‌اند.
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خبر داد
انصراف ۶۹ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان
کرمان رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی استان کرمان گفت: تا ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه تعداد ۶۹ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان کرمان از ادامه رقابت انصراف دادند.
شروع واگذاري vdsl درگرگان
به گفته مهندس احمد رضا کبیر مدیریت مخابرات گرگان ، با توجه به ابلاغ شرکت مخابرات ایران و اجرای طرح سورینو واگذاری vdsl شروع شده است .
دومين رويداد استارتاپی حوزه صنعت در مازندران برگزار می شود
دومین رویداد بزرگ استارتاپی حوزه «صنعت» در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.
اجرای 48 میلیارد ریال پروژه آب شرب در شهرهای شهرستان خدابنده
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال چندین طرح در حوزه آب شرب شهرهای شهرستان خدابنده با اعتباری افزون بر 48 میلیارد ریال اجرا می شود
معاون بهره‌برداری برق غرب:
تعویض ۱۵ دستگاه کلید پنوماتیک قدیمی با کلیدهای ساخت داخل در پست ۲۳۰ کیلوولت نیروگاه بیستون
معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای غرب در تشریح عملکرد این معاونت در بخش تجهیزات پست از تعویض ۱۵ دستگاه کلید پنوماتیک قدیمی و فرسوده با کلیدهای ساخت داخل از نوع پارس‌سوئیچ در پست ۲۳۰ کیلوولت نیروگاه بیستون خبر داد
شهربازي گرگان دهه فجر امسال کلنگزني ميشود
رئيس شوراي اسلامي شهر گرگان گفت: به همت شهرداري و با حمايت شوراي اسلامي شهر گرگان پروژه شهربازي در دهه فجر امسال کلنگزني ميشود .
خط ریلی و مرکز لجستیک بار در پارس‌آباد احداث می‌شود
استاندار اردبیل گفت: با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه راه‌اندازی خط ریلی بین ایران و جمهوری آذربایجان، بر اساس موافقت راه‌آهن جمهوری اسلامی مرکز لجستیک بار و بارانداز ریلی در پارس‌آباد احداث می‌شود.
وزیر نیرو:
از عمده سامانه‌های آبی برای توسعه گردشگری استفاده خواهیم کرد
وزیر نیرو گفت: در برنامه داریم از عمده سامانه‌های آبی و دریاچه سدها در جهت توسعه گردشگری استفاده کنیم.
تامین ۳۷ دستگاه تجهیزات در چابهار از محل مصوبه صندوق توسعه مل
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ۳۷ دستگاه تجهیزات دریایی و بندری در 2 سال اینده سال از محل مصوبه ۴۰۳ میلیون دلاری صندوق توسعه خریداری و وارد بندر چابهار میشود.