گفتگو
بیماری کرونا در عین درد و رنجی که به ارمغان آورده، گویا دل‌ها را به یکدیگر نزدیک، قلب‌ها را مهربان‌تر و فاصله‌ها را کم‌تر کرده است، روزهای کرونایی در کنار قلب‌های مهربان قابل تحمل‌تر است و اکنون با رسیدن ایام محرم، عاشورا و تاسوعا، قلب‌های شکسته را به وضوح می‌توان در پشت ماسک‌ها دید و گریست.
‏مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:
علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.
با آموزش مستمر ، بررسی و بروز رسانی تجهیزات آماده مقابله با هر بحرانی باشیم
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل با حضور معاون خدمات شهری ، مدیران مناطق و مدیران سازمان های تابعه شهرداری آمل درخصوص آمادگی شهرداری در مواقع حوادث غیرمترقبه برگزارشد.
افزایش قابلیت تولید واحد های بخار نیروگاه بندرعباس
سرپرست معاونت بهره برداری نیروگاه بندرعباس از افزایش قابلیت تولید واحد های بخار این نیروگاه با متوسط تولید ۷۰ مگاوات ساعت در فصل پاییز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
کمک 400 میلیون ریالی کارکنان نیروگاه بندرعباس به سیلزدگان استان هرمزگان
فرمانده پایگاه بسیج مقاومت شهید رضا خوشبخت نیروگاه بندرعباس کمک 400میلیون ریالی کارکنان این نیروگاه به سیلزدگان استان هرمزگان خبر داد.
واگذاری نیروگاه ایسین برای تکمیل بخش‌های نیمه‌تمام است/ منابع حاصله صرف توسعه زیرساخت‌های برق هرمزگان می‌شود
واگذاری نیروگاه ایسین هرمزگان با استفاده از ظرفیت بند
شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در واکنش به مباحث مطرح شده پیرامون واگذاری نیروگاه ایسین، طی اطلاعیه‌ای تاکید کرده است که در راستای اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴، منابع حاصل از واگذاری این نیروگاه صرف تکمیل زیر ساخت‌های برق و توسعه صنعتی استان هرمزگان خواهد شد.
بازدید شهردار و عضو شورای اسلامی شهر باغستان از پایانه سردار شهید همدانی نصیرآباد
مهندس علیزاده شهردار و اکبری عضو شورای اسلامی شهر باغستان ضمن بازدید از پایانه اتوبوسرانی سردار شهید همدانی نصیرآباد، آخرین وضعیت پروژه تکمیل ساختمان اداری و تجهیز ایستگاه اتوبوسرانی را مورد بررسی قرار دادند.
تولید برق نیروگاه بندرعباس 8/6 درصد افزایش یافت
سرپرست معاونت بهره‌برداری نیروگاه بندرعباس از افزایش 8/6درصدی تولید برق در این نیروگاه نسبت به زمان مشابه سال گذشته خبر داد.
محمد اهلی خبر داد:
ناحیه صنعتی اصلاندوز به زودی مورد تملک شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل قرار می گیرد
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل گفت: طرح احداث ناحیه صنعتی اصلاندوز مغان در سال گذشته در شورای برنامه ریزی مصوب شده بود که با پیگیری های انجام شده، تملک و ثبت سند مالکیت این ناحیه صنعتی به زودی به سرانجام خواهد رسید.
جلسه چهارم و پنجم شورای وحدت با محوریت ساماندهی پسماند شهری برگزار شد
پنجمین جلسه شورای وحدتِ چهار شهرستانِ "لارستان؛ خنج، گراش و اوز" (که در خبر روز گذشته به اشتباه با عنوان "شورای وحدت لارستان بزرگ" منتشر شده بود) با حضور شهرداران، روسا و اعضای شوراهای اسلامی مراکز این چهار شهرستان صبح روز (یکشنبه 19 دی ماه) و به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار با محوریت ساماندهی زباله های شهری معروف به طلای کثیف برگزار شد.
با همكاري يك شركت دانش بنيان انجام شد:
آغاز بهره برداري از يك پروژه تحقيقاتي در شركت آب و فاضلاب استان مركزي
پس از چهار سال انجام مطالعات و تلاش محققان و با همكاري يك شركت دانش بنيان ، پروژه تحقيقاتي تحت عنوان " بررسي روش هاي اقتصادي و كاربردي با هدف تسريع در جمع آوري لجن در بركه هاي تثبيت تصفيه خانه هاي فاضلاب استان مركزي" به صورت پايلوت آغاز به كار كرد.