یادداشت
نماینده نیروهای مسلح روسیه در سوریه و رئیس مرکز هماهنگی نیروهای مسلح ترکیه گشت مشترکی را در مسیر بزرگراه استراتژیک «ام ۴» اجرا کردند.
ملادینوف:‌
هماهنگ‌کننده ویژه سازمان ملل در امور صلح خاورمیانه تصریح کرد: طرح صلح آمریکایی موسوم به "معامله قرن" ممکن است مفید باشد، به شرط آن که بر اساس راهکار تشکیل دو کشوری باشد.
وب سایت اویل پرایس در گزارشی به بررسی پنج مخالف سرسخت صنعت جهانی نفت و گاز از افکار عمومی گرفته تا مداخله دولت‌ها پرداخته است.
گفتگو
سخنگوی سازمان انتقال خون:
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در فصل سرما مراجعه اهداکنندگان خون نسبت به دیگر فصول کمتر می شود و با توجه به اینکه نیاز به خون و فرآورده های خون همیشگی است، لازم است هموطنان در فصل سرما بیشتر اقدام به اهدای خون کنند.
گفت‌وگو با گئورک آساتوریان
می‌گوید ارمنی‌ای نیست که فردوسی و «شاهنامه» را نشناسد. همچنین به داستان‌های نویسنده‌های معاصر ایرانی که در کتاب‌های درسی ارمنستان آمده است اشاره می‌کند.
مقالات
هر چند پدیده تحریم ، رویداد جدیدی نیست و مردم ما تقریباً چهار دهه است که با تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند، اما از زماني‌كه تحريم‌هاي جدید آمريكا عليه ايران آغاز و یا به عبارت صحیح تر تشدید شدند، مسئولان دولتي به دفعات مردم را به صرفه‌جويي در مصرف كالاهاي اساسی و انرژی، لزوم هوشیاری در برابر توطئه های اقتصادی دشمن و خويشتنداري از هجوم به سمت خريد كالاهاي مختلف از جمله خودرو، ارز، مسکن ، سکه و ... دعوت نموده اند
با توجه به سیل تخریبگر اخیر که در پلدختر خسارات فراوانی وارد شد و ۱۸ پل ارتباطی جاده خرم آباد به پلدختر تخریب کرد.
استاندار اردبیل:
اردبیل به سمت صنعتی شدن حرکت می‌کند
اردبیل - استاندار اردبیل گفت: اگر چه استان اردبیل به معنای خاص، استان صنعتی نیست اما به سمت صنعتی شدن حرکت می‌کند.
راه 66 روستای مسدود کرمانشاه بازگشایی شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از انسداد راه 66 روستای استان به دلیل بارش برف در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: اکنون راه تمام این روستاها باز شده است
افتتاح بزرگترین پروژه تاریخ شهرداری گرگان در 25 آذرماه
شهردار گرگان از افتتاح بزرگترین پروژه تاریخ شهرداری گرگان در 25 آذرماه جاری خبر دادش
نشست کارگروه ایثارگران دستگاه های اجرایی استان در شرکت گاز مازندران تشکیل شد
ساری- رییسی در این نشست که با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز تکریم و پاسداری از حقوق ایثارگران دستگاه های اجرایی استان، اعم از شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و خانواده های آنان برگزار شد، اعضای کارگروه ضمن طرح موضوعات مربوط به این حوزه، راهکارهایی را نیز برای رفع موانع و مشکلات موجود ارائه کردند.
دیدار قائم مقام مدیرعامل در امور سلامت و بهداشت با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی
مدیر بهداشت، درمان، ایمنی و محیط زیست و محمود صداقتی مدیرعامل شرکت بیمه تامین آتیه فراگیر با مهران ورناصری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان خوزستان دیدار کردند
در راستاي صيانت از محيط زيست و پايداري توليد انجام شد:
ايمن سازي چاه ها و خطوط لوله در نفت و گاز مارون
مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز مارون فعاليت هاي تعميراتي 3 ماه اخير اداره نگهداري و تعميرات خطوط لوله اين شركت در منطقه شرق مارون با هدف صيانت از محيط زيست و پايداري توليد را تشريح كرد.
ظرفیت ثبت نام طرح مسکن ملی در خوزستان تکمیل شد
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از تکمیل ظرفیت ثبت نام طرح مسکن ملی ویژه ساکنان این استان در مرحله اول آن خبر داد و گفت: دیگر شهروندان واجد شرایط می‌توانند با فراخوان بعدی وزارت راه و شهرسازی در این طرح ثبت‎نام کنند.
نجار: بسیاری از مسؤولان هنوز به وجود بحران‌ در کشور باور ندارند
رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: یکی از معضلات در کشور ما این است که هنوز بسیاری از مسؤولان به وجود بحران باور ندارند برای همین ریسک‌محور نیستند بلکه پاسخ محورند.
سدهای کرخه و دز در اندیمشک ثبت ملی شدند
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اندیمشک گفت:سدهای کرخه و دز در همایش ثبت ملی آثار صنعتی کشور، ثبت ملی شدند.
سرپرست واحدزیباسازی شهرداری شاهرودعنوان کرد؛
کاشی معرق ،هنری که صلابت کاشی را می شکند.
سرپرست واحد زیبا سازی شهرداری شاهرود با اشاره به اینکه نصب تابلو کاشی معرق واقع در خیابان ۲۲بهمن ،دیوار آتش نشانی انجام شده است، گفت:کاشی معرق ،هنری که صلابت کاشی را می شکند.