گفتگو
‏مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:
علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.
اگر تنش لفظی ایران و آمریکا تبدیل به جنگ گرم تبدیل شود روی عرضه کل منطقه تاثیر می‌گذارد و قیمت نفت را ماکزیمم تا ۸۰ دلار بالا می‌برد.
مقالات
اگر چه در گفتار و سیاست اعلامی بسیاری از کشورها و سازمانها در برابر اقدام آمریکا علیه ایران سکوت و یا حداقل از تأیید و همراهی با آن پرهیز کردند، اما در سیاست اعمالی با این قدرت زورگو و یا به تعبیر وزیر امور خارجه کشورمان «قلدر مدرسه» همراهی کردند و هر یک به طریقی کوشیدند حجم فشارها بر ایران را افزایش دهند و از این نمد کلاهی برای خود برگیرند.
وارد شدن ضربه جدی به اعتماد افکار عمومی داخلی، پنهان کاری در رابطه با دلایل سقوط هواپیمای مسافربری شرکت ا کراینی، پیرامون تبعات حقوقی آن برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است .
دفع نامناسب زباله در قروه همچنان ادامه دارد
صبح امروز نشست هم‌اندیشی سازمان‌های مردم نهاد زیست محیطی با حضور استاندار کردستان و مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست کردستان برگزار و درخصوص تخریب‌های اخیر در محیط زیست و منابع طبیعی استان تبادل نظر شد.
خطر شیوع موج دوم کرونا در نهاوند
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: اگر مردم کمک و همکاری نکنند، خطر جدی کرونا سلامت همه را تهدید می کند بنابراین می طلبد مردم از دید و بازدیدها و تجمعات خودداری کنند.
برداشت گندم در سیستان و بارقه امید برای انبار غله ایران
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: پس از سالیان متمادی خشکسالی با ورود آب به منطقه، کشاورزان سیستان بیش از ۴۵هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی خودرا به کشت گندم اختصاص دادند.
بنیاد مستضعفان بیش از ۲ میلیارد تومان به ایتام کرمانشاهی کمک کرد
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه با اشاره به عنایت ویژه رییس بنیاد مستضعفان به ایتام و خانوارهای نیازمند، گفت: این بنیاد همزمان با لیالی قدر بیش از ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به ایتام کرمانشاهی اهدا کرده است.
کرونا ۸۰ درصد اصناف البرز را با مشکل مواجه کرد
استاندار البرز با بیان اینکه اکنون شاهد شیب نزولی کرونا در کشور و البرز هستیم،گفت: این بیماری برای ۸۰ درصد اصناف مستاجر استان مشکل ایجاد کرد.
خیز کرونا در استان فارس
وضعیت کرونا در استان طی روزهای گذشته و امروز در مسیر افزایش مبتلایان قرار گرفت و با دور خیزی ملموس آمار مبتلایان روزانه به کانال سه رقمی بازگشت و رو به فزونی گذاشت ، کارشناسان حوزه سلامت در این استان همچنان توصیه می‌کنند مردم با استفاده از ماسک در هنگام خروج از خانه، پرهیز از ترددهای غیرضروری و رعایت بهداشت فردی، از ابتلا به بیماری کرونا پیشگیری کنند.
امکان بازدید از لاله‌های کندر دوباره فراهم شد
دهیار روستای کندر گفت: با توجه به مباحث مربوط به کرونا، قرار شد بازدید از لاله‌های کندر با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی فراهم باشد.
کهن سالترین کارباف اردکان با ۱۰۴ سال سن درگذشت
پیرزن ۱۰۴ ساله اردکانی که از آخرین بازماندگان مسن هنر تاریخی کاربافی در استان یزد به شمار می رفت، روز گذشته دارفانی را وداع گفت.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت مرکزی خبر داد؛
انجام ۱۰۲۰ مورد بازرسی از واحدهای عرضه‌کننده کالا و خدمات در اراک
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در فروردین ماه امسال یک‌هزار و ۲۰ واحد تولیدی، صنفی و انبار در اراک مورد بازرسی قرار گرفته است.
فرمانده انتظامی استان اصفهان:
۱۲۰ محتکر اقلام بهداشتی در اصفهان دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری ۱۲۰ محتکر اقلام بهداشتی به همراه بیش از پنج میلیون اقلام بهداشتی در اصفهان دستگیر شدند.