یادداشت
آگاهی بخشی به عموم مردم وظیفه همه است و هر کس به هر میزان که اثرگذار است باید نسبت به افزایش سطح آگاهی‌‏های مردم و آشنایی آنها با شگردهای دشمنان و مقابله با آنها تلاش کند و نگذارند مردم تحت تاثیر شایعات مکارانه آنها قرار بگیرند.
سید بهاءالدین حسینی هاشمی - کارشناس ارشد امور بانکی
گفتگو
مهاجم تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که تیمش در نیم فصل دوم لیگ برتر باشگاههای ایران فقط برای قهرمانی تلاش می کند و به جز دستیابی به این مهم به چیز دیگری نمی اندیشد.
روایت فرهنگی هر جامعه ای وقتی بر دامنه مسلسل واژگان، لغات و جملات مکتوب بر متن سفید کاغذ قرار می گیرد تا همچو آیینه، فرهنگ، آیین، زبان، تفکر و نگرش ملتی را به جهان پیرامونش بازتاب دهد، به خلق اثر ادبی منتج می شود.
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران :
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید: مخالفان دولت، مبارزه با پولشویی را به زمین سیاست کشانده اند؛ این رویکردها، خودزنی، خودتحریمی و بهانه دادن به دست بدخواهانی است که می خواهند ایران را «بهشت پولشویی دنیا» معرفی کنند.
با اصرار نمایندگان؛
لایحه CFT به مجمع تشخیص رفت
لاریجانی:
رفتار آمریکا نسبت به خبرنگار پرس تی وی نمونه سیاست ورزی دروغین آنهاست
رییس مجلس شورای اسلامی رفتار سبوعانه رژیم آمریکا درباره خبرنگار پرس تی وی را نمونه سیاست ورزی دروغین آنها در صحنه بین المللی دانست.
موحدی کرمانی:
FATF، برای اعمال هرچه بیشتر تحریم‌ها علیه ایران و سایر کشورهاست
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: اگرچه FATF در ظاهر برای مبارزه با پولشویی و تروریسم شکل گرفته اما در حقیقت ساز و کاری برای اشراف اطلاعاتی بر منابع و سیستم اطلاعاتی سایر کشورها و بازوی خزانه داری آمریکا در اعمال هرچه بیشتر تحریم ها علیه ایران و سایر کشورها بویژه جریان مقاومت است.
یک قاضی آمریکایی:
اتهامی علیه مرضیه هاشمی مطرح نشده است
دادگاهی در آمریکا بازداشت خبرنگار شبکه پرس تی‌وی را مورد تائید قرار داد و اعلام کرد که او برای شهادت در یک پرونده مهم به دادگاه احضار شده است.
هشــدار کمال خرازی به اروپا
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان تاخیرهای مکرر اتحادیه اروپا برای عملیاتی کردن سازوکار مالی ویژه تعامل با ایران موسوم به اس.پی.وی، به بهانه ناتوانی از اعمال نفوذ بر شرکت‌های اروپایی را غیرقابل پذیرش دانست و گفت: اگر دولت‌های اروپایی می‌دانستند که بر شرکت‌های خود نفوذی ندارند، چرا با ایران وارد مذاکره شدند؟
امیرعبداللهیان:
اگر «مرضیه هاشمی» فورا آزاد نشود پايان بازی به دست آمريكا نخواهد بود
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تصریح کرد: اگر مرضیه هاشمی فورا آزاد نشود، پايان اين بازي بدست آمريكا نخواهد بود.
وزیر خارجه ژاپن:
روابط توکیو - تهران توسعه می یابد
«تارو کونو» وزیر امور خارجه ژاپن با ارسال پیامی به آیین بزرگداشت نودمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک ایران و ژاپن، نسبت به گسترش روابط سنتی و دوستانه با ایران تاکید کرد.
معاون رئیس جمهوری اعلام کرد:
درخواست از رئیس مجمع تشخیص مصلحت برای تسریع رسیدگی به لایحه پالرمو
شروع آنلاین معاون حقوقی رئیس جمهوری با اعلام اینکه لایحه پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملی (پالرمو) اکنون روی میز مجمع تشخیص مصلحت نظام است، گفت: از رئیس مجمع درخواست کرده ایم که رسیدگی به این لایحه تسریع یابد.
روحانی:
ریشه مشکلات رامردم  بخوبی می شناسند
رییس جمهوری گفت: مردم در سختی هستند، اما مشکلات کشور را به خوبی می‌دانند و به طور کامل ریشه‌های داخلی و خارجی آن را می‌شناسند.
سردار سلامی:
آمریکا غلط می‌کند فکر کند می‌تواند رزق ما را بدهد
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا غلط می‌کند فکر کند می‌تواند رزق ما را دهد، آمریکا اگر می‌تواند ۵۰ میلیون مردم گرسنه خود را سیر کند.
یک عضو کمیسیون شوراها:
استانی‌شدن انتخابات سطح کیفی مجلس را ارتقا می‌دهد
شروع آنلاین: یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی این فرصت را به مجلس می دهد تا به دو وظیفه اصلی خود یعنی قانون‌گذاری در سطح ملی و نظارت بر عملکرد دستگاه ها تمرکز کند.
واشنگتن پست:
محل برگزاری اجلاس دوم ترامپ و کیم دریک شهر ساحلی در ویتنام
در حالی که هانوی در حال انجام مقدمات برای میزبانی از رهبر کره شمالی است، روزنامه واشنگتن پست نوشت که "دا نانگ" یک شهر ساحلی در ویتنام، محل برگزاری اجلاس دوم رهبران آمریکا و کره شمالی است.
دعوت مسکو از مقامات آمریکا  به مذاکره درباره پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: روسیه آماده دیدار با شرکای آمریکایی خود برای گفت‌وگو درباره پیمان منع موشک‌های میان برد هسته‌ای در هر زمانی است.
رویترز خبر داد؛
توقف صدور روادید برای لهستانی‌ها توسط سفارت ایران در ورشو
سفارت ایران در ورشو صدور ویزای گردشگری برای شهروندان لهستانی را متوقف کرده است.
جانشین فرمانده کل ارتش:
غبارآلود کردن اوضاع کشور در فضای مجازی توسط دشمن
جانشین فرمانده کل ارتش با بیان این که دشمنان امروز می‌خواهند با ابزار فضای مجازی اوضاع کشور را غبارآلود و جای حق و باطل را عوض کنند گفت: بصیرت یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن است.
وزارت امور خارجه بازداشت خبرنگار پرس تی وی در آمریکا را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه بازداشت «مرضیه هاشمی»خبرنگار پرس تی وی در آمریکا را محکوم کرد و خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط وی شد.