آخرین اخبار
کد خبر: ۵۴۷۰۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
چهلمین جلسه کمیته HSEE و مدیریت بحران معادن استان خراسان جنوبی همزمان با سومین جلسه کمیته HSE انجمن زغال سنگ ایران، به میزبانی شرکت زغال سنگ پروده طبس برگزار شد.
به گزارش شروع آنلاین و روابط عمومی کزغال، چهلمین نشست اعضای کمیته ایمنی، بهداشت، محیط زیست، انرژی و مدیریت بحران معادن استان خراسان جنوبی به صورت همزمان با سومین جلسه کمیته HSE انجمن زغال سنگ ایران، به میزبانی شرکت زغال‌سنگ پروده طبس، با هدف پایش و بهبود سطح ایمنی معادن و بویژه معادن زغال سنگ کشور، برگزار گردید.
رمضان کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس که ریاست کمیته HSEE و مدیریت بحران معادن استان خراسان جنوبی و ریاست کمیته HSE انجمن زغال سنگ ایران را نیز عهده دار است، هدف از تشکیل این کمیته ها و برگزاری مستمر و منظم جلسات را، پایش وضعیت ایمنی معادن و برنامه ریزی و اقدام برای بهبود سطح ایمنی و ارتقاء شاخص‌های زیست محیطی و بهداشت حرفه ای این معادن عنوان کرد و افزود تلاش می شود با هم افزایی ظرفيت های موجود در معادن و نهادهایی همچون سازمان صمت، ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انجمن زغال‌سنگ ایران و تجربه، دانش و تخصص اعضای کمیته ها، شاخص‌های سلامت و ایمنی نیروی انسانی و تجهیزات معادن کشور به شکل محسوسی افزایش یابد.
شرکت‌های معدنی فعال در حوضه های زغالی طبس، البرز (البرز شرقی (شاهرود)، سنگواره کربن البرز شمال  و پیشرو معادن ذوب آهن سوادکوه) و کرمان (تکافر) و همچنین برخی معادن و صنایع فعال استان، به عنوان اعضای کمیته های مذکور فعالیت دارند.
شایان ذکر است که برگزاری جلسات به منظور بررسی اقدامات معادن برای رفع مشکلات و نواقص ایمنی موضوع بازدیدهای قبلی، بازدید از فعالیت های استخراج مکانیزه و فراوری زغال سنگ کزغال و بازدید از معادن ممرادکو، از محورهای اصلی این رویداد دو روزه بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: