کد خبر: ۵۴۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اصلاح و توسعه نزدیک به 19 کیلومتر از شبکه های آب و فاضلاب خوی

 
به گزارش شروع آنلاین روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، یدالله سلطانی با اشاره به بیش از 18 کیلومتر  اصلاح و توسعه شبکه های آب و فاضلاب از ابتدای سالجاری تا پایان آذر ماه انجام شده است ، عنوان کرد : از این مقدار بیش از 6 کیلومتر مربوط به شبکه جمع آوری فاضلاب و مابقی نیز در حوزه شبکه آبرسانی است .
وی ادامه داد: در این راستا، شبکه آب به طول ۴ کیلومتر و 210 متر در مناطق مختلف شهری و 7 کیلومتر و 87متر از شبکه آب نیز در مناطق روستایی این شهرستان از سوی شرکت آب و فاضلاب اصلاح و توسعه یافته است.
مدیر عامل شرکت با بیان اینکه جمع آوری وتصفیه فاضلاب یکی از  مهم‌ترین وظیفه ذاتی این شرکت است اضافه کرد: از زیر بنائی ترین زیر ساخت های تصفیه فاضلاب وجود شبکه های جمع آوری فاضلاب است .
سلطانی با اشاره به اینکه طرح اجرای عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب در نقاط مختلف شهر خوی در حال انجام است، اظهار کرد: با توجه به ضرورت مدیریت مصرف آب، طرح اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در راستای تصفیه و استفاده مجدد در سطح شهر خوی در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب از کارهای مستمر شرکت است عنوان کرد: در 9ماه امسال هم این طرح اجرا شده و عملیات لوله گذاری 6کیلومتر و 738 متر از این شبکه انجام شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: