کد خبر: ۵۴۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با همکاری منطقه ویژه اقتصادی پیام و سازمان صمت استان البرز :
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و سیاست های دولت مبنی بر حمایت هر چه بیشتر از تولید و صنعت عنوان کرد: یکی از مهم ترین موضوعاتی که میتواند برای تسریع در امر سرمایه گذاری صاحبان صنایع اثر گذار باشد همکاری فی مابین دستگاه های متولی برای صدور مجوز های لازم و تسهیل روند استقرار صنایع در این منطقه ‌ و استان است .
                                        

 

به گزارش شروع آنلاین روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، دکتر نادر ثناگو مطلق در نشستی با رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز افزود: هم اکنون منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان قطب صنعتی استان توانسته با تامین زیر ساخت های مناسب که شاهد روند رو به رشد آن هستیم  بیش از 100 واحد تولیدی فعال درحوزه های مختلف را در این منطقه  جذب و مستقر نماید. 

 وی همچنین به موضوع احیا واحد های راکد و نیمه راکد تولیدی در این منطقه نیز اشاره کرد و افزود : در راستای از بین بردن موانع پیش پای صنعتگران و همچنین بازگشت این واحد های نیمه فعال به چرخه تولید اقداماتی در این منطقه انجام شده است . 

دکتر ثناگو مطلق اضافه کرد : طی سال گذشته  حدود 10واحد در این منطقه با اقدامات صورت گرفته که بنا به دلایل مختلفی نیمه فعال شده بودند به چرخه تولید بازگشتند همچنین با فعالیت مجدد این واحدها زمینه اشتغال زایی بیش از 200 نفر فراهم شد. 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام تاکید کرد : تسهیل و تسریع در روند سرمایه گذاری فعالان اقتصادی امری است که باید در کشور به عنوان یک اصل در نظر گرفته شود تا با حمایت از این بخش بتوانیم شاهد رونق تولید و اشتغال در کشور باشیم .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: