کد خبر: ۵۳۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جلسه مشترک دکتر فیروزی نماینده مردم فسا در مجلس با حضور مسئولین این شهرستان در دفتر نماینده در جهت بررسی و رفع مشکلات شهرک شهید رجایی برگزار شد.


به گزارش شروع آنلاین، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ،  در راستای تحقق مطالبات مردمی و تلاش در جهت حل مشکلات شهرک شهید رجایی (اردوگاه) فسا، نشستی با حضور دکتر حجت الله فیروزی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه و معاون استاندارفارس ، رئیس اداره راه و شهرسازی، رئیس بنیاد مسکن، شهردار فسا، رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر فسا به عنوان نمایندگان قانونی مردم و پل ارتباطی مردم و مسئولین در دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم برگزار گردید.
در جریان این نشست به منظور استفاده از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها، تسریع در رفع مشکلات شهرک شهید رجایی و تحقق مطالبات چندین ساله و به حق مردم این شهرک تصمیمات لازم با حضور مسئولین اتخاذ گردید.
محمد انصاری جابری مدیر بنیاد مسکن شهرستان فسا در حاشیه این نشست با بیان اینکه بنیاد مسکن از همه ظرفیت های قانونی برای ساماندهی شهرک شهید رجایی استفاده خواهد کرد افزود: تا کنون اقدامات موثری در این ارتباط انجام شده است.
انصاری جابری همچنین گفت: اخذ زمین جهت شروع عملیات اجرائی جابجائی 104 واحد در فاز یک شهرک اردوگاه جنگی فسا از اقدامات سال گذشته است و دراین رابطه 104 واحد جدید برای متقاضیان احداث می شود. 
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فسا همچنین از پرداخت تسهیلات بلاعوض شهری و روستای از محل حوادث دراین شهرستان خبر داد و گفت: در سالی که گذشت 12 میلیارد و 580 میلیون ریال در قالب 90 واحد تعمیری و 40 واحد احداثی به متقاضیان به صورت بلاعوض پرداخت شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: