آخرین اخبار
کد خبر: ۵۳۹۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
این بازدید با حضور مدیر عامل ، معاون برنامه ریزی ومهندسی و مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل انجام شد

به گزارش شروع آنلاین، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان ، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان در برنامه بازدید کمیته تحقیقات شرکت از دستگاه بهساز توان برای مصرف کننده های عادی تکفاز و سه فاز اظهار داشت : یکی از عوامل اساسی پیشرفت درکشورهای توسعه یافته، توجه خاص به امر پژوهش است و اصولا هر نوع پیشرفت و توسعه ، ارتباط مستقیمی با تحقیقات علمی دارد .
حسین قدیمی افزود : رشد و توسعه کشورهای پیشرفته در نتیجه سرمایه گذاری در بخش پژوهش است.
وی اظهار داشت : دستگاه بهساز توان ( اکتیو فیلتر) قادر است به طور همزمان مشکلات کیفیت توان از قبیل حذف هارمونیک های جریان مصرفی بار به ویژه هارمونیک سوم، جبرانسازی پیوسته توان راکتیو و متعادل سازی جریان بار را به صورت همزمان برای مصارف تجاری، مسکونی و صنایع کوچک مرتفع نماید. 
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان عنوان کرد : این پروژه تحقیقاتی با همکاری دانشگاه صنعتی اراک وحمایتهای شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در مدت ۱۵ ماه ساخته شده است . 
قدیمی خاطر نشان ساخت : نتایج اندازه گیری های انجام یافته با بار تست حاکی از عملکرد قابل قبول این دستاورد تحقیقاتی در بهبود شاخص های کیفیت توان می باشد .
وی گفت : برتری این دستگاه ، استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای کاهش چشمگیر هزینه تمام شده و کاهش حجم و ابعاد دستگاه می باشد .
حسین قدیمی ادامه داد : همچنین حذف مولفه های هارمونیکی در محل مصرف از دیگر مزیت های این دستگاه  بوده و این دستگاه می تواند با نصب در تابلوهای کنتور ساختمان های مسکونی تا ۳۰ آمپر هارمونیکی را متناسب با نیاز شبکه به صورت هوشمند و آنلاین از شبکه دارای اغتشاش هارمونیک حذف نماید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: