آخرین اخبار
کد خبر: ۵۳۹۵۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان:
دکتر سعید فرجی گفت : تمدید اعتبار بیمه درمانی سلامت همگانی و روستائیان از طریق گوشی های همراه امکان پذیر شد.

به گزارش شروع آنلاین، مدیر کل بیمه سلامت استان همدان با اشاره به امکان تمدید اعتبار بیمه درمان صندوق سلامت همگانی،روستائیان و عشایر از طریق  اپلیکیشن "بیمه سلامت من " عنوان کرد: مشاهده نسخ تجویزی،‌ سوابق بیمه ای و جستجوی مراکز خدمات سلامت از طریق تلفن همراه برای بیمه شدگان دو صندوق مذکور امکان پذیر شد.
دکتر فرجی تصریح کرد: بیمه شدگان می توانند با نصب اپلیکیشن "بیمه سلامت من " از طریق برنامه بازار در تلفن همراه خود از مزایای این نرم افزار بهره مند شوند.
وی افزود: بیمه شدگان می توانند با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه که در سامانه های مخابرات به نام خودشان ثبت شده است اقدام به تمدید بیمه نامه، مشاهده نسخ تجویزی و سوابق بیمه ای خود نمایند.
مدیرکل بیمه سلامت استان یادآور شد : همچنین بیمه شدگان در صورت مجهز نبودن تلفن همراه به سیستم عامل اندروید یا خط تلفن به نام خود، می توانند از طریق اینترنت با وارد شدن به سامانه «خدمات شهروندی غیر حضوری بیمه سلامت»  به آدرسهای ذیل، نسبت به تمدید بیمه نامه و مشاهده نسخ تجویزی و سوابق بیمه ای خود اقدام نمایند. 
  http//www.bimehsalamatiranian.Ir
 http//eservices.ihio.ir/esc
دکتر سعید فرجی در پایان افزود: شهروندان گرامی می توانند هرگونه سوال و یا مشکلی در خصوص خدمات بیمه سلامت را از طریق سامانه تلفنی  1666  مطرح نمایند. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: