آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شهردار باغستان از آغازاحداث مجموعه فرهنگی_هنری چند منظوره در محل خانه تفکر نصیرآباد در آینده نزدیک خبر داد
به گزارش شروع آنلاین،به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورا و شهرداری باغستان، دومین جلسه #شهردارباغستان با حضور دکتر #ناصری ،مدیرکل امور کتابخانه های استان تهران، خانم #مهدیان، مشاور معاون توسعه نهاد کتابخانه ها، سرکار خانم رضایی،رئیس امور کتابخانه های شهرستان شهریار و #شمسایی، رئیس اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی به منظور تعیین تکلیف و نحوه و شرایط اجرا و احداث مجموعه چند منظوره در محل خانه تفکر درسال جلسات شهرداری برگزار شد.

حسن رنجبر شهردارباغستان از احداث ساختمان جدید #خانه‌تفکر نصیرآباد در آینده نزدیک در قالب یک مجموعهفرهنگی چند منظور خبر داد و افزود: تفاهم‌نامه‌ای فی مابین شهرداری و اداره کل امور کتابخانه های استان تهران تدوین و نهایی شده است و شهرداری باغستان نسبت به شروع احداث ساختمان خانه تفکر در قالب یک مجموعه کامل فرهنگی در آینده نزدیک اقدام خواهد کرد.

وی اظهار داشت هزینه کردن در مقوله فرهنگ ، نوعی سرمایه‌گذاری فرهنگی است و این امر می تواند موجبات کاهش آسیب‌های اجتماعی را فراهم آورد.

شهردارباغستان تصریح کرد:فرهنگ زیربنای توسعه جوامع است و مدیریت شهری باغستان این آمادگی را دارد در راستای  افزایش میزان سرانه فضاهای فرهنگی و فراهم آوردن مکانی برای انجام فعالیتهای فرهنگی و هنری جوانان و نوجوانان در محله نصیرآباد اقدام نماید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: