کد خبر: ۴۷۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون: واحد دو نیروگاه بیستون پس از انجام تعمیرات اساسی با شبکه سراسری پارالل شد.
به گزارش شروع آنلاین روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون: مسعود میرزا عسگری ضمن اعلام این خبر بیان داشت: با تلاش شبانه روزی پرسنل سختکوش نیروگاه، در شرایط تحریم ناجوانمردانه بدخواهان ایران سلامی و همچنین با توجه به قضیه ویروس کرونا که شرایط کار را دشوار می کرد، اما با اراده مصمم و همت مثال زدنی کارکنان و گروههای درگیر در تعمیرات اساسی، توانستیم واحد دو را به مدار تولید بازگردانیم و با افتخار در راه خدمت به هموطنان و هم استانی های عزیز، گام برداریم.
مدیر عامل نیروگاه بیستون با اشاره به لزوم اتکاء به توانمندی‌های متخصصان داخلی افزود: تعمیرات اساسی واحد دو توسط کارکنان مجرب و توانای این نیروگاه و شرکت های داخلی صورت گرفته است.
گفتنی است: تعمیرات اساسی واحد دو بخار که از مهر ماه امسال آغاز گردیده بود، توسط پرسنل امور بهره برداری و همکاری نفرات تعمیرات، گروه HSE و امور شیمی راه اندازی و در مدار تولید قرار گرفت.
شایان ذکر است نیروگاه حرارتی بیستون که در کیلومتر 20 جاده کرمانشاه به همدان قرار دارد، دارای دو واحد 320‪‪‪ مگاواتی است که نقش بسزایی در پایداری شبکه سراسری برق، در غرب کشور به عهده دارد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: