کد خبر: ۴۷۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی،جلسه بررسی مشکلات و چالشهای شرکت آب و فاضلاب خوی با حضور نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب خوی در سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی برگزار شد .
در ابتدای جلسه یداله سلطانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب فاضلاب خوی ضمن تسلیت ایام فاطمیه از حضور دکتر نجف زاده در شرکت آب و فاضلاب خوی قدردانی کرد .
در ادامه جلسه سلطانی به ارائه عملکرد شرکت از ابتدای سال و موانع و مشکلات پرداخت . وی افزود :شاخص بهرمندی آب در بخش شهری 100 درصد  و در بخش روستائی بیش از 75 درصد است که با برنامه ریزیهای انجام شده و تحت پوشش قرار دادن روستاهای تازه طی یک برنامه مدون 4 ساله شاخض بهره مندی روستائی افزایش خواهد یافت .
مدیر عامل شرکت با بیان اینکه با آغوش باز از تحت پوشش قرار دادن روستاهای جدید استقبال می کنبم خاطر نشان کرد : در حال حاضر 8 روستا بزودی طی مراحلی تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار خواهند گرفت .
رئیس هیئت مدیره شرکت با اشاره به اینکه تمامی آب شرب شهری و روستائی شهرستان خوی از منابع زیر زمینی تامین می شود اظهار داشت : در شهرستان خوی بدلیل عدم وجود سد منشاهای آب شرب این شهرستان زیر زمینی است که در مواقع بحران با مشکل روبرور خواهیم شد.
سلطانی گفت : از ابتدای سال نزدیک به 15 کیلومتر از شبکه ها و خطو انتقال آب اصلاح و توسعه شده اند.
وی راکد ماندن پروژه های احداث مخازن آب شهر خوی و قطور و تخصیص اعتبار لازم برای حفر دو حلقه چاه فلمن را از عمده مشکلات بخش آب اعلام کرد .
سلطانی در بخش دیگری از صحبتهای خود به بخش فاضلاب اشاره کرد و افزود : 1 باب تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت تصفیه 29 هزار متر مکعب در شبانه روز داریم که برای تکمیل مدول سوم آن 70 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است .
وی همچنین از اجرای لوله گذاری شبکه فاضلاب بطول بیش از 11 کیلومتر اشاره کرد و افزود در همین مدت یک هزار 598 فقره انشعاب فاضلاب نصب کرده ایم .
در ادامه نجف زاده نماینده مردم شهرهای خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در سخنانی از مدیرعامل و همکاران مجموعه شرکت آب و فاضلاب تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : با تمام قدرت در پی حل مشکلات و موانع هستیم و ان شاالله با همکاری و تلاش بتوانیم موانع و مشکلات را از سر راه اجرای پروژه ها برداریم تا مردم از خدمات این طرحها بهره مند شوند .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: