آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ایزوایکو توانسته رکوردار ساخت سکوهای نفتی و گازی در خاورمیانه باشد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، مدیر فنی  مهندسی گروه سازهای دریایی و فراساحلی مجموعه ایزوایکو،  با اشاره به اینکه ایزوایکو در حوزه ساخت سکوهای نفتی و گازی از علم و تکنولوژی دریایی روز دنیا بهره مند است و موفق شده پیشرفت چشمگیری داشته باشد ، گفت:
ایزوایکو توانسته رکوردار ساخت سکوهای نفتی و گازی در خاورمیانه باشد و با وجود نیروهای بومی و توانمند هر روز بر موفقیت های این مجتمع عظیم افزوده می گردد.
ساخت سکوها و چگونگی جای گیری آن با مهندسی های ریز بینانه به صورت  تخصصی انجام می گیرد که بر اساس آن اطلاعات محیطی از جمله؛ کف و سطح دریا، عمق و خاک بررسی می شود.
بر اساس این مهندسی ها پس از واکاوی اولیه به طراحی تفصیلی پرداخته می شود که بر اساس آن  نتیجه نهایی را به واحدهای مربوطه از جمله واحد خرید و بخش مهندسی ساخت(نقشه ها و آنالیزهای مهندسی) خواهد داد.
طی سال های اخیر نه تنها موفق شده ایم در مراحل ساخت سکو ها پیشرو باشیم بلکه با تخصص و قدرتی مضاعف  توانستیم مهندسی، خرید، حمل و جابجایی، نصب و راه اندازی این سکوها را با مدیریت و برنامه ریزی مدون در مجموعه ایزوایکو انجام دهیم.
پیمانکاران بومی و متخصصی در مجموعه ایزوایکو پرورش یافته اند که قادرند در تمام حوزه های سکوسازی  قدرت نمایی کنند و مهندسی را در دل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران نهادینه کنند.
با تداوم پروژه های ساخت سکوهای نفتی و گازی قادریم نیروهای بیشتری را جهت اشتغالزایی در این مجتمع بزرگ صنایع دریایی جذب کنیم که خوشبختانه اکنون موفق به جذب نیروهای  متخصص مورد نیاز در این حوزه شده ایم.
پروژه های انجام شده در حوزه نفت و گاز در این مجموعه می توان به ساخت سکوی گازی فاز 2 و 3 پارس جنوبی، ساخت سکوی گازی فاز 1 پارس جنوبی، ساخت و حمل نصب 3 جاکت در فازهای 6 و 7 و 8 پارس جنوبی، ساخت و حمل و نصب 3 جاکت در فاز 12 پارس جنوبی و ساخت جاکت در سکوی 16 پارس جنوبی اشاره کرد.
ساخت، بارگیری، انتقال و نصب سکوی گازی 18b، ساخت، بارگیری، انتقال و نصب سکوی گازی 17b، ساخت، حمل و نصب 4 جاکت فاز 14 پارس جنوبی و عملیات ساخت، بارگیری، انتقال و نصب موفقیت آمیز فاز 14a  از دیگر پروژه های شاخص در این مجموعه است.
تأثیرگذاری ایزوایکو در حوزه‌های نفت و گاز غیرقابل کتمان است؛ ما مفتخریم که شاهد ساخت سکوهای نفت و گازی که در این مجتمع صنعتی باشیم و افتخار کنیم به اینکه این صنعت چه تأثیر مثبت و مستقیمی بر اقتصاد و همچنین افزایش ظرفیت برداشت گاز از میادین مشترک گازی داشته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: