آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، دکتر رضاییان اصل مدیرعامل ایزوایکو طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت‌.
در متن این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

"بسیج لشکر مخلص خداست”

این جمله ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است. و هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.

بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه های سخت چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه ای دیگر و این بار در میدان های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در حال جهاد است.

پرواضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت  به مردم در بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله ، و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا که حقیقتا کم نظیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان به ویژه  بسیجیان و مردم شریف استان هرمزگان که حقیقتا در دوران دفاع مقدس بسیجی وار با شایستگی هرچه تمام تر مرزداری و مرزبانی کردند از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

حمیدرضاییان اصل
مدیرعامل ایزوایکو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: