کد خبر: ۴۷۳۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: نمایشگاه مجازی آثار یکی از کاریکاتوریست‌های این شهرستان با موضوع کرونا گشایش یافت.


منصور احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در این نمایشگاه مجازی ۲۵ کاریکاتور از آثار "سلیمان مام رحیمی" با موضوع کرونا برای بازدید علاقه‌مندان به این هنر در فضای مجازی دایر شده است. 

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه به صورت مجازی را پیشگیری، آموزش، آگاه‌سازی و امیدبخشی به جامعه برای مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان اضافه کرد: این نمایشگاه ‌به صورت مستمر تا زمان کنترل و مهار بیماری کرونا به نشانی  https://www.arturmia.ir/fa/pages/Gallery-detail/۳۶۷۹  و همچنین پورتال حوزه هنری استان آذربایجان‌غربی دایر خواهد بود.وی افزود: این هنرمند بوکانی سابقه حضور در جشنواره‌های مختلف کاریکاتور در سطح ملی و بین‌المللی را در کارنامه خود را دارد.

احمدی اضافه کرد: شهرستان بوکان در سال‌های گذشته هنرمندانی مانند "برادران قریشی" و در چند سال اخیر نیز که به قطب رشد و توسعه رشته کاریکاتور در آذربایجان‌غربی مبدل شده است هنرمندان موفقی را در سطح ملی و بین‌المللی به کشور معرفی کرده است.

"سلیمان مام‌رحیمی" کارشناس هنرهای تجسمی و دبیر هنر در دبیرستان و هنرستان‌های بوکان است که نقاشی و گرافیک تدریس می‌کند.

در شهرستان بوکان حدود ۲۵ کاریکاتوریست مشغول فعالیت‌های هنری هستند.

 
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: