کد خبر: ۴۷۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شهردارباغستان عنوان کرد:
حسن رنجبر از آغاز عملیات عمرانی احداث دو دستگاه زمین چمن مصنوعی چند منظوره والیبال و بسکتبال در محله خادم آباد باغستان خبر داد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان، شهردارباغستان ضمن اعلام خبر فوق گفت : توسعه و ارتقا شاخص های سلامت شهروندان همواره مورد توجه مدیریت شهری بوده است و احداث زمین های چمن مصنوعی فوتبال، والیبال و بسکتبال در محلات مختلف شهر در راستای توسعه زیرساختهای ورزشی و همچنین ارتقاء استانداردهای سلامت شهروندان می باشد.
وی در ادامه با توجه به هزینه بالای نگهداری زمین های چمن طبیعی گفت : استفاده از زمین چمن مصنوعی بهترین انتخاب برای توسعه این نوع اماکن ورزشی می باشد .
 حسن رنجبر با اشاره به کیفیت بالای چمن های مصنوعی، براجرای استانداردهای لازم تایید کرد و گفت :  شهرداری باغستان در چند سال اخیر احداث زمین چمن مصنوعی را شروع کرده است  و با اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته احداث زمین های مشابه در محلات دیگر تداوم خواهد داشت. 
وی ضمن تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه های ورزشی ،هدف از اجرای این پروژه ها را دسترسی آسان شهروندان به اماکن مناسب ورزشی و در راستای تشویق و ترغیب جوانان و نوجوان به امر ورزش عنوان کرد و اظهار داشت : نگاه ویژه به مسائل فرهنگی و ورزشی می تواند به افزایش ورزش های همگانی و در نهایت افزایش نشاط و سرگرمی و ترغیب جوانان به ورزش در محلات منجر شود.به همین منظور شهرداری باغستان اقدام به احداث دو دستگاه زمین چمن جدید در مجاورت  زمین چمن های سه گانه فوتبال و سالن ورزشی شهدای خادم آباد نموده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: