آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان :
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان الگوی خدمت رسانی در ایام کرونا را"دفاع مقدس" دانست.
مهندس وحید خرّمی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد، اظهار کرد: همکاران ما در فصل آبیاری با توجه به شیوع کرونا با روحیه ایثار و از خود گذشتگی، وظایف خود را به نحو احسن انجام دادند.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس ایام بسیار مقدسی بود که درس های فراوانی به این مرز و بوم آموخت، خاطرنشان کرد: نتیجه آن را در ایام اخیر و در حال حاضر می بینیم که عزیزان زحمتکش بخش درمان ، پرستاران و پزشکان با بیماری ناشناخته کرونا با چه جان فشانی هایی در حال خدمت هستند.
وی افزود : الگوی خدمات رسانی ما در فصل آبیاری گذشته ، هشت سال دفاع مقدس بود که همواره با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات بوجود آمده ، با روحیه ایثار و از خود گذشتگی ، وظیفه خویش را به نحو احسن انجام دادیم و با تمام کاستی ها عملکرد موفقی را توانستیم در سطح استان ارائه کنیم.
در ادامه این مراسم نورالدین نعمتی ، از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با ذکر خاطراتی از رشادتهای رزمندگان اسلام در دفاع مقدس یاد آور شد : با روحیه ایثار ، شهادت و مقاومت می توانیم از شرایط سخت کنونی با موفقیت عبور کنیم.
شایان ذکر است این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور جمعی از همکاران بسیجی و همچنین سرهنگ پاسدار عباس حسینی ، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان برگزار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: