آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در جلسه شورای معاونین شهرداری رباط کریم که روز پنجشنبه اول آبان ماه با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی در دفتر شهرداررباط کریم برگزار شد، تسریع در پروژه های عمرانی و تلاش برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان در دستور کار این شورا قرار گرفت.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری  و شورای اسلامی رباط کریم ، شهردار رباط کریم در این جلسه با اشاره به شرایط ناشی از وضعیت ویروس کرونا گفت: پاسخگویی بهینه و افزایش عمران و آبادانی و توجه به زیباسازی سطح شهر روحیه ی تضعیف شده ی مردم در اثر کرونا  را تقویت کرده و منجر به تامین آرامش روانی آنها می شود. 
مهندس پارسا خواستار فراهم آوردن زمینه ای برای ارتباط موثر مردم با شهرداری شد و اظهار داشت: در آینده جلسات ملاقات عمومی با رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت گردشی در شهرداریهای  مناطق برگزار می گردد.
وی خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص وظایف و عملکرد شهرداری  یکی از مسئولیت های واحد روابط عمومی است که باید به درستی انجام گیرد.
در ادامه این جلسه مهندس حدادی رئیس شورای اسلامی شهر نیز با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و ضرورت اقناع مردم در مراجعه به واحدهای مختلف شهرداری خواستار  صبوری و پاسخ گویی دقیق به شهروندان شد بطوریکه  نیاز نباشد که بخش زیادی از آنان به دفتر شهردار مراجعه کرده یا خواستار ملاقات عمومی با شهردار خصوصا در شرایط فعلی کرونا باشند.
حدادی با اشاره به رکود حاکم بر بازار و تورم افسار گسیخته و کاهش ارزش افزوده واریزی به شهرداری خواستار برنامه ریزی و توجه برای ایجاد منابع درآمدی جدید برای شهرداری شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از شهردار محترم جهت پرداخت به موقع حقوق پرسنل از زمان حضورشان اظهار داشت: این امر برای پیشبرد امور در شهرداری بسیار مهم است چرا که باعث دلگرمی کارکنان می شود.
وی یکی از کمبود های شهرداری را عدم وجود پرونده های الکترونیکی و بهره گیری از سیستم اتوماسیون کامل در شهرداری دانست و خواستار توجه به این امر مهم برای بایگانی اطلاعات و دسترسی سریع به پرونده ها شد.
آقای قاسمی لو، نائب رئیس شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در شهرداری، نقطه نظرات خود برای پاسخگویی بهینه به شهروندان محترم را عنوان نمود و خواستار تعامل بیشتر مجموعه شورای اسلامی و شهرداری شد.
گفتنی است در ادامه این جلسه هر یک از معاونین به شرح اقدامات انجام شده در حوزه مدیریتی خود پرداختند و شهردار محترم نیز ضمن ارائه راهکارهای مناسب به موضوعات مطرح شده رسیدگی نمود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: