کد خبر: ۴۷۱۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در دیدار مدیرعامل آب و فاضلاب با فرمانده انتظامی هرمزگان مطرح شد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان همزمان با هفته نیروی انتظامی با سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان دیدار کرد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان ، امین قصمی در این دیدار که به همراه معاونین و مدیران شرکت انجام شد، از نیروی انتظامی به عنوان مجموعه ای یاد کرد که رد پای آن همپای آب و فاضلاب در دورترین نقطه نیز دیده می شود.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره گشایش گر موانع اجرای پروژه های آبفا بوده است، افزود: فرماندهی انتظامی استان همواره آینده نگر بوده و ما در اجرای پروژه ها این نیرو را یک گام جلوتر از آن چه انتظار داشته، دیده ایم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با قدردانی از نیروی انتظامی در اجرای پروژه های بزرگ بویژه خط انتقال آب از آبشیرین کن به بندرعباس تصریح کرد، دستور فرمانده نیروی انتظامی در تسهیل اجرای این پروژه که نفع آن برای مردم بوده، قابل تقدیر است.
قصمی در ادامه به طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اشاره کرد و افزود: پس از اجرای این طرح حوزه های تحت پوشش آبفا گسترش یافت که علیرغم همزمانی این طرح با فصل گرما و افزایش مصرف آب، با کمترین چالش مواجه شدیم.
وی ابراز امیدواری کرد، با اجرای برنامه های پیش رو، شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به مردم استان هرمزگان باشیم.
در ادامه این نشست سردار غلامرضا جعفری فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان با قدردانی از تلاش های آب و فاضلاب هرمزگان در ارائه خدمات گفت: در ارزیابی هایی که ما داشته ایم، شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به عنوان یک دستگاه خدمات رسان علیرغم خشکسالی و کم آبی، با کمترین معضل مواجه بوده و این حاصل یک تیم و مدیریت قوی است.
وی با بیان اینکه آبرسانی به دورترین نقطه استان کار آسانی نیست، افزود: مجموع اقدامات انجام شده نشان می دهد که شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از بنیه فنی قوی برخوردار بوده و بر اساس راهبردی که تعریف کرده است، پیش می رود.
سردار جعفری افزود: ما نیز در مجموعه پلیس راهبردهایی داریم که یکی از آنها  مردم داری و تعامل با نگاه هم افزایی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: