آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلیمن حسنی حلم رئیس ستاد اقامه نماز استان مراسم تقدیر ازفعالان و خادمان نماز اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان برگزارشد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان ، اسفندیار خزائی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در این مراسم با اشاره به اهمیت وجایگاه نماز گفت: « هدف از برگزاری این دست از برنامه ها در راستای ترویج و توسعه فرهنگی اقامه نماز یک اصل مهم واعتقادی است چراکه معتقدیم هرگاه کارمندان و مسوولان در انجام امور محوله خود رضای حقتعالی را در نظر داشته باشند بسیاری از مشکلات حل می شود.ت
خزائی با تاکید برخدمت رسانی به مردم ، فروتنی وتواضع را از شاخصه های مهم وثمرات زیبای نماز دانست و افزود: به دست آوردن رضای خداوند به مراتبی نیازمند است و بهترین فرصت برای تجدید این حالت، اقامه وبرپا داشتن نماز است .
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان عنوان کرد:« تکریم وپاسداشت مقام خادمان نماز در حقیقت یک تلنگر و یادآوری است برای افرادی که این فریضه مهم الهی را سبک می شمارند و در مشکلات دنیوی غرق شده اند و فراموش کرده اند که برای تزکیه نفس خود و آسایش درونی به عبادت نیازمندند.
حجت الاسلام و المسلمین حسنی حلم دبیر ستاداقامه نمازاستان نیز با تبریک فرارسیدن هفته وحدت گفت: بالاترین ذکر الهی نمازوراز ونیاز با خالق هستی است.
وی درخصوص جایگاه نماز بیان داشت: نماز فریضه مقدس است وباید از جایگاه ویژه ای در ادارات ودستگاه های اجرائی برخوردار باشد وهمواره عامل وعارف به این فریضه الهی باشیم
دبیر ستاد اقامه نماز استان« ضمن تجلیل ازپاسداشت نمازگزاران ،فعالان وخامان نماز منابع طبیعی به جهت حضور در نماز واهمیت به برپایی آن به صورت جماعت، خواستار استمرار این موضوع جهت اشاعه فرهنگ اقامه نماز وتلاش بیشتر و ایجاد انگیزه در بین کارکنان شد.
وی افزود:«  اول وقت نماز خواندن یک اصل مهم است که بسیار توصیه شده و به جا آوردن آن باعث مراتب تکمیلی تزکیه نفس می شود.
درپایان این مراسم  از5تن ازکارکنان منابع طبیعی 1-بهنام مراد نیا2-اصغر ترکمان3- سید علیرضا کسائی4- مرتضی فضه ای 5-سرکارخانم سمیه ساعتی به عنوان خادمین وفعالین نماز این اداره کل وادارات منابع طبیعی شهرستانهای بهار وهمدان با اهداء لوح تقدیر وهدایائی  تجلیل به عمل آمد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: