آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از لکه گیری و روکش بیش از ۱۸ کیلومتر از راههای محور ملایر به اراک خبر داد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ، مسعود رستمی با اشاره به طرح سراسری لکه گیری و روکش آسفالت راههای شریانی کشورافزود: محور ملایر- توره در بارندگی های سالهای اخیر دچار خرابی بسیار شدیدی شده بود که همین موضوع نارضایتی کاربران جاده ای این محور را به دنبال داشت.
او اظهار داشت: از ابتدای سال جاری با اولویت بندی سطح خرابی محورهای استان، عملیات ترمیم رویه آسفالت این محور در دستور کار قرار گرفت که موجب رضایتمندی کاربران جاده شده است.
رستمی ادامه داد: عملیات لکه گیری و روکش آسفالت این محور همچنان ادامه دارد و تا هر زمانی که شرایط جوی مساعد باشد این عملیات ادامه خواهد داشت.
رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه از تعریض دوربرگردان ابتدای محور ملایر - اراک خبر داد و بیان داشت: هم اکنون عملیات اجرای آن با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در مرحله بیس ریزی قرار دارد و به زودی عملیات پخش آسفالت این دوربرگردان به اتمام می رسد.
مسعود رستمی افزود: این عملیات به شکل امانی در حال انجام است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: