کد خبر: ۴۷۱۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مهندس مسعود عالی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان از اصلاح و توسعه خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب در شهر فرمهین و روستاهای این شهرستان به طول بیش از ۹ هزار متر در ۶ ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی مهندس مسعود عالی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان در این رابطه اظهار داشت : در نیمه نخست سال جاری ،  خط انتقال آب شهر فرمهین به طول دو هزار متر اجرا گردید همچنین به منظور ارائه خدمات به ساکنین شهرک های جدیدالحداث این شهر ، یک هزارو ۲۳۰ متر شبکه توزیغ آب توسعه پیدا نمود.
مهندس مسعود عالی همچنین از اصلاح و توسعه شبکه های فرسوده در روستاهای این شهرستان به طول ۶ هزار متر خبر داد و تاکید کرد : به منظور رفاه حال روستاییان عزیز این اقدامات همزمان با آسفالت ریزی و بهسازی معابر روستاها صورت گرفت.
وی ادامه داد : به منظور ارتقاء کیفی آب در سطح شهرستان ، ۴ دستگاه گندزدایی دوزینگ پمپ (آب ژاول ) جایگزین دستگاه های کلرزن های گازی
شدند.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان همچنین از شناسایی و ساماندهی ۶۰ فقره انشعاب غیر مجاز آب در این شهرستان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: