آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد:
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در خصوص نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی در تهران، گفت: به منظور ارایه و معرفی بهتر پیشرفت های فنی، صنعتی و عرضه آخرین فناوری های روز و دستاوردهای صنعت کشاورزی آگروفود، این نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی به مدت ۴ روز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی دایر میباشد. که نقش مهمی در ارتقای دانش فنی و مهندسی ، تبادل اطلاعات روز، معرفی کسب و کارهای نوپا ، شرکت های دانش بنیان خواهد داشت که موجبات شناساندن قابلیت ها رونق و رقابت سالم در این حوزه می شود.
به گزارش شروع آنلاین ، بهمن حسین زاده ایران افزود: ایران در زمره کشورهای پیشگام  در تولید محصولات متنوع کشاورزی، لبنی و مواد غذایی بوده است که با روند توسعه و تحقق سیاست ها، این بخش می تواند سهم مناسبی در صادرات غیر نفتی داشته باشد. 
وی با اشاره به رقابت در روند صنعتی شدن کشاورزی و فاصله گرفتن از کشاورزی سنتی به مدرن گفت: با تکیه بر توان داخلی، در نمایشگاه امسال تلاش شده است زمینه حضور تولید کنندگان موفق و فناوران فعال این حوزه فرآهم آید.
حسین زاده تصریح کرد: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعتی، ابداعات و فرآورده های جدید در معرض دید متخصصان قرار می گیرد و با ایجاد بستر مناسب ارائه نیازها به ارتقای صنعت کشاورزی و مواد غذایی کمک می نماید.
ریس هیات مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران افزود: اقدامات مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی توانمند سازی و رونق اقتصاد روستایی با نوسازی و راه اندازی واحد های تولیدی و صنعتی و کشاورزی در دولت به سرانجام رسیده است که با افزایش  بهره وری می تواند نوید بخش خودکفایی کامل و توسعه صادرات محصولات متنوع ایرانی را به همراه بیاورد. 
حسین زاده با اشاره به نقش روز افزون نمایشگاه ها در رشد و توسعه صنعتی ایران به ثبات در تصمیم گیری و سیاست گذاری درست در حوزه صادرات محصولات کشاورزی و غذایی از مجاری نمایشگاه های تخصصی صادرات محور اشاره کرد و افزود : بازار سازی، بسته بندی با کیفیت، تبلیغات و برند سازی و برآورده ساختن نیاز های کشورهای همسایه از مهمترین ضروریات الزامی توسعه فرآورده های کشاورزی و غذایی است که اعتماد لازم را در خریداران و بازرگانان خارجی پر رنگ تر می نماید.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تصریح کرد: با توجه به نیروی انسانی ماهر دانش اموختگان و متخصصان کار آزموده، خاک حاصل خیز، تنوع  اقلیم و آب و هوای مناسب ایران با قابلیت های کم نظیری در کشاورزی و صعنت غذا برخوردار است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: