آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
داریوش محمودی معاون مهندسی و برنامه ریزی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان گفت:انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در شهریور ماه سال جاری از دومیلیون و هشتصد و هفتاد و یک هزار و چهارصد هزار مگاوات ساعت گذشت.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان به همت کارکنان پرتلاش این نیروگاه از شهریور ماه سال جاری در راستای تعمیرات صورت گرفته در واحدهای بخار این نیروگاه میزان تولید انرژی برق  از مرز 2871400 مگاوات ساعت گذشته  است.
محمودی افزود :  واحد ۳ بخار نیروگاه بندرعباس، پس از انجام عملیات موفقیت آمیز تعمیرات اساسی و همزمان با شروع فصل گرما  در  تابستان ۹۹ در مدار تولید قرار گرفت نیروگاه بندرعباس با ۴ واحد بخاری  و ۲ واحدگازی با تولیدی حداکثری انرژی درتابستان  امسال  نقش بسزایی در پایداری شبکه برق سراسری و تامین برق استان داشته است.
لازم به ذکر است نیروگاه بندرعباس بزرگترین نیروگاه جنوب شرق کشور می باشد که دارای چهارواحد بخار و دوواحدگازی به ظرفیت 1320 مگاوات می باشد که وظیفه تامین برق جنوب و جنوب شرق کشور و همچنین صنایع بزرگی چو ن آلومینیوم المهدی ،کشتی سازی ،مجتمع بندری شهید رجایی ، منطق ویژه اقتصادی  و همچنین صنایع انرژی بر غرب شهرستان بندرعباس را به عهده دارد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: