آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۰۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مديركل منابع طبيعي وابخيزداری استان مازندران-نوشهر گفت : ساماندهی و برنامه‌ریزی هدفمند برای ارتقاء پوشش حفاظتی اولویت اصلی ما در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی است.
عبدالرضا سنگاری در جلسه شروع به کار  مجری طرحهاي حفاظتي  شهرستان های عباس آباد ، کلاردشت و نوشهر رویان تصريح كرد : حفاظت اولویت اول منابع طبیعی بوده و مسئولیت نیروهای حفاظتی  طرح ها از اهمیت ویژه‌ای برای اداره کل  برخوردار است.
وي افزود : با توجه به تامین منابع اعتباري از سوی سازمان جنگلها  حقوق نیروهای حفاظتی طرح ها به موقع پرداخت می شود و دغدغه نیروهای در این خصوص مرتفع گردید.
سنگاري تاكيد كرد در راستای دستورالعمل اخیر سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری طرح های جنگلداری منبعد با شرح وظایف مدیریت حوزه آبخیز و ناظر حفاظتی تقسیم بندی شده که اداره‌کل این دستورالعمل را به اجرا گذاشته است .
وی در ادامه بر لزوم برخورداری نيروها از لباس متحدالشکل ، مجهز بودن به امکانات حفاظتی، گشت و مراقبت از عرصه های منابع طبیعی ، حفظ نظم و انضباط تاكيد كرد .
به گفته وي اين موارد از جمله مشخصه هایی است که یک نیروی حفاظتی باید در انجام مأموریت به همراه داشته باشد .
در این جلسه معاونت برنامه ریزی و توسعه،، روساي مالي، حراست ، فرمانده و جانشین یگان حفاظت  و نيز روسای ادارات شهرستان های کلاردشت، عباس آباد ، نوشهر، رویان و مجری طرح حفاظت  حضور داشتند .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: