آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در پنج ماه اول سال ٩٩ صورت گرفت؛
بانک صادرات ایران در پنج ماه اول سال ٩٩ به بیش از ٣٤ هزار کسب و کار آسیب‌دیده از بیماری کرونا نزدیک به پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی پرداخت کرد.
این بانک به منظور کمک به حفظ و افزایش اشتغال و تداوم فعالیت در واحدهای تولیدی فعال آسیب‌دیده از شیوع بیماری کرونا از ابتدای سال ٩٩ تا پایان مرداد ماه نزدیک به پنج هزار میلیارد ریال به ٣٤ هزار و ٤٦٥ کسب و کار آسیب‌دیده از کرونا اختصاص داد.
بر اساس دستورالعمل‌های بانک مرکزی ، اشخاص حقیقی و حقوقی فعال دارای مجوز کسب یا تولید در بخش‌ها و رسته‌های تعیین شده از سوی وزارت‌خانه‌های صنعت، معدن و تجارت ، میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، تحقیقات و فناوری اطلاعات ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، راه و شهرسازی ، کشور و جهاد کشاورزی که فعالیت‌های آنها در دوره شیوع کرونا با اختلال مواجه شد ، مشمول این تسهیلات می‌شوند.
این تسهیلات تنها به متقاضیانی تخصیص خواهد یافت که در سامانه «کارا»ی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ثبت‌نام کرده و به بانک معرفی شده باشند.
بانک صادرات ایران با داشتن ٦٩ سال فعالیت در عرصه بانک‌داری کشور ، بالغ بر ٤٥ میلیون مشتری و ٥٤ میلیون حساب سپهری ، زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک ، خدمات و محصولات نوین بانکی ، نقش اثرگذار خود در اقتصاد کشور را با حمایت از اقشار آسیب‌پذیر برای تقویت وضع معیشت و پایه‌های اقتصادی مردم سراسر کشور ، ادامه خواهد داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: