آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
علی وفایی مدیر شعب استان مرکزی : تسهیلات پرداختی در استان مرکزی درسال 98 نزدیک به 5400 میلیارد ریال بوده که نسبت به سال 97 رشد 100درصدی را نشان می دهد.
مدیر شعب استان مرکزی در پانزدهمین همایش تجلیل از تعاونی های برتر که به میزبانی بانک توسعه تعاون استان مرکزی برگزار گردید با اشاره به اینکه رشد و توسعه فعالیت های اقتصادی در قالب تعاونی ها از ضرورت های اقتصادی کشور به شمار می رود ، گفت  بدون فراهم شدن بسترهای لازم ، استفاده از ظرفیت تعاونی ها با چالش همراه خواهد بود.
که بانک توسعه تعاون در استان مرکزی با پرداخت تسهیلات توانسته گام مهمی را در این خصوص بردارد.
وی بااشاره به پرداخت 78درصد از تسهیلات پرداختی در سال 98 به بخش تعاون گفت : هدف تعاونی‌ها بر خلاف سایر بنگاه‌های تجاری دستیابی به منفعت و ثروت نیست بلکه در تعاونی‌ها علاوه بر بهبود وضعیت زندگی و تأمین نیاز اعضا، اهداف اجتماعی همچون عدالت ، مسئولیت پذیری و همکاری گروهی نیز دنبال می‌شود.
وفایی در ادامه به عملکرد بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اشاره کرد و گفت : بانک توانسته با پرداخت 548 میلیارد ریال علاوه بر تحقق 103درصدی برنامه ابلاغی زمینه اشتغال 679 نفر را فراهم نماید.
مدیر شعب استان مرکزی گفت : بانک توسعه تعاون در راستای عمل به تکالیف اجتماعی نیز در سال گذشته در پرداخت تسهیلات به نهاد های حمایتی نظیر کمیته امداد ، بهزیستی ،  وام قرض الحسنه ازدواج و .... عملکرد 100 دردصدی داشته است.
وی همچنین با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به نام جهش تولید گفت : بانک توسعه تعاون در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال طرحی را تحت عنوان جهش تولید آماده نموده که شرکت‌های تعاونی و تولیدکنندگان می‌توانند جهت بهره‌مندی از این تسهیلات به شعب بانک در سراسر استان مراجعه نمایند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: